Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire erős vérzés normális?

Ennyire erős vérzés normális?

Figyelt kérdés
A menstruációm második napján járok, de annyira erős a vérzésem, hogy óránként kell tampont cserélnem(O.B. super). És emelett diónyi nagyságú alvadtvér szerű csomók távoznak minden tamponcserekor. Normális ez?
2011. júl. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg a nőgyógyászoddal, elég soknak tűnik...az alvadt vérnek kinéző dolog a nyálkahártyád, erről szól a menzesz
2011. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem!

Menj el a nőgyógyászhoz.


Egyik ismerősömnek is ilyen tünetei voltak, meg kellett műteni miómával.

2011. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egyszer, akkor azt mondta a doki, átlag minden nővel megesik 1x-2x életében. De ha nő vagy nem csökken a mennyisége 4-5 napon belül, vagy nem múlik el 10 napon belül teljesen, akkor keressem meg. Szerencsére elmúlt. Én még nem rohannék azonnal az orvoshoz. Nem lehet, hogy terhes voltál? Akkor is előfordulhat bővebb vérzés.
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
terhes tuti nem voltam. A ma éjszaka érdekes volt, óránkét keltem, tampon(szuper) és betét is megtelt, mindkettőt használtam egyszerre. Most úgy néz ki, enyhül, olyan, mint máskor az első napi mennyiség. Este már gondolkodtam az ügyeleten mert nagyon megijedtem, de rájöttem, hogy úgysem tudnának velem mit csinálni. Ha elmúlt, mindenképp megkeresek egy nőgyógyászt.
2011. júl. 2. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed, menj is el rögtön, ha megszűnt.

Drukkolok, hogy ne legyen nagy baj!

2011. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. júl. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!