Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció közti vérzés...

Két menstruáció közti vérzés mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nem úgy jön olyankor vér, mint amikor rendesen menstruálok, csak pár csepp. Vagy pl. mikor strandon voltam nyáron, akkor úgy vettem észre, hogy a tampon vége kicsit véres volt, mikor kivettem strandolás után, pedig akkor nem volt meg. 25 éves vagyok.
2011. okt. 5. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem normális. Menj el egy vizsgálatra. Két vérzés között semmilyen vérzésnek nem szabadna lennie.
2011. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ.
2011. okt. 5. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Lehet normális. Vannak nők, akik peteéréskor kicsit véreznek. Menj el dokihoz, de szerintem nincsen gond.

Egyébként ha nem menstruálsz, ne használj tampont!

2011. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megyek dokihoz megemlítem neki, de strandon azért használok tampont, mert állítólag megvéd valamennyire a baciktól a vízben. Köszi a te válaszod is.
2011. okt. 5. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg azért szerintem ne használj tampont, mert lehet, hogy valahogy az irritált berülről.

Szerintem is a peteéréstől lehet.

2011. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a tampontól volt , mert szinte minden alkalommal szokott lenni a két menstruáció között. A tamponos példát csak azért írtam, hogy valahogy elmagyarázzam a vér mennyiségét. Köszönöm a válaszod.
2011. okt. 6. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tampont csak akkor használj, ha megvan, és főleg ne strandra, többet ártasz magadnak, ha strandon tampont használsz! A csavart bordák ugyanis a baktériumokat egyenesen felvezetik a hüvelyedbe. Ezzel olyan fertőzéseket el lehet kapni, hogy csak na! Lehet ez miatt is a két mensi közötti vérzés, vagy simán a peteérés. Ha pontosan szokott megjönni, ajánlom hogy vezess internetes naptárt (pl. naptarak.com, ciklus.hu) itt leírják mikor van peteérésed.
2011. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréstől lehet pecsételő vérzés.


Amúgy a legnagyobb butaság, hogy strandon tampont használsz!

Sokkal biztonságosabb, ha semmi nincs benned, mert a tampon cérnaszál vége, majd a bordák szépen felvezetik a vírusokat, baktériumokat, gombákat a hüvelyedbe.

Eddig szerencséd volt, hogy megúsztad fertőzés nélkül.

Ha nekünk nem hiszel, olvass utána neten, vagy kérdezd meg a nőgyógyászod.

2011. okt. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A nőgyógyász mondta, hogy a tampon véd valamelyest.

Köszi a ti válaszotokat is.

2011. okt. 7. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak kérdezni szeretném, hogy voltál-e azóta az orvosnál? Mit mondtak, mi okozhatja a problémádat? Nekem is hasonló a gondom, már egy csomó vizsgálaton túl vagyok, én is írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, bár még nem sok válasz jött rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23293..

2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!