Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrbenövés ellen mit tudtok...

Szőrbenövés ellen mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
a bőrradír sem hat, meg eddig amilyen kenceficét kipróbáltam az sem:(:(
2011. júl. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
veseátültetést
2011. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is küzdök vele. Epilátort ezért nem tudok használni, de sajnos a gyantázástól is be-be növöget. Így marad a borotva...
2011. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha jó forró vizben áztatod magad előtte (amennyire csak birod) elvileg jó..Meg attól függ,borotválod és úgy nö be? Mert akkor a borotválás irányával is gond lehet. Ha gyantázod akkor forró viz, gyanta, után veet szörbenövés elleni szölö-s nyugtató krémével jó vastagon bekenni és reménykedni:)
2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is benőtt egyszer, mikor intim területen próbáltam borotválni, utána nagyon viszketett stb. én a gyógynövény boltban vettem teafa olajat(980 Ft, elég drága, de működik) egy kevéske olívaolajba belekeverni vagy 8-10 cseppet, a lényeg hogy ne túl sokat mert az égető érzést okoz, és ezzel a keverékkel ecsetelni-kenegetni kell. Nekem bevált, lement tőle a duzzanat és kinőtt a szőr normálisan. Vigyázat, a teafaolajat sose szabad higítatlanul használni!
2011. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
epilálás után nő befelé mindig, de mindenesetre kipróbálom amit tanácsoltok
2011. júl. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!