Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladásos szőrbenövés,...

Gyulladásos szőrbenövés, szőrtüszőgyulladás, vagy nyirokcsomó gyulladás lehet ez? Rettentően fáj.

Figyelt kérdés
Szokott lenni szőrbenövésem a combhajlatomban, ami 1-2centisre szokott megnőni, majd bepirosodik, kifakad és eltűnik. Ez más. Kedd este vettem észre, olyannak 'alakult' mint az eddigiek, viszont tegnap estére nagyon bedagadt kb. 3x akkora lett és iszonyatosan fáj. Mostanra már bepirosodott és szinte menni is alig tudok tőle. Mi lehet ez, és mit tehetnék, hogy elmúljon?
2011. máj. 13. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha orvos látná.
2011. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja.
2011. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam, hogy az orvos megfogja mondani, de nem őt kérdeztem, mert akkor még nem tudtam elmenni. Tegnap viszont voltam a sebészeten és felvágta, majd kitisztitotta. Egyébként kelés/furunkulus volt.
2011. máj. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!