Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit a menstruác...

Miért késik ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 7 napot késett eddig, pedig nem voltam senkivel. És még nem állt be rendesen, de akkor is késik ennyit? olvastam hogy idegesség miatt is előfordul, de nem voltam mostanában ideges csak sokat kellet mennem pörögnöm mivel szervezéseket kellet lebonyolítanunk vagyis segíteni... alig tudtam aludni 6-7 órát és egészen késő estig megsem álltunk..lehet hogy ez miatt?
2011. júl. 3. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

sok minden miatt lehet, sztem ne aggódj.

mikor jött meg először?

2011. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húúú azt hiszem h 13 évesen anyák napja körül :) de változó hogy jön meg egyszer 21. napra máskor 27-28. napra :///
2011. júl. 3. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, ha nagyon aggaszt, menj el orvoshoz, de sztem nem nagy baj, még csak 1 éve jött meg.

persze elhiszem,h. kellemetlen,h. nem mindig tudod kiszámítani.

2011. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem épp ez a baj, anyu is mondta h elvisz orvoshoz, de én nem akarok oda menni...csak szeretném tudni mitől van ez ?:/:)
2011. júl. 3. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez normális.Nem kell ilyennel elmenni.Én is voltam és azt mondta hogy még nem állt be.Lehet hogy 1-2 évig még indagozni fog.Nem kel aggódni.Aggódni akkor kell ha hónapokig nem jön meg! :)
2011. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!