Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszer nélküli...

Milyen gyógyszer nélküli megoldást tudtok a menstruációs panaszok enyhítésére, megszüntetésére?

Figyelt kérdés
Én eléggé rosszul viselem ezt az időszakot: hányás, hasmenés, szédülés, gyengeség (annyira hogy egész nap ágyban fexem, ha nincs gyógyszerem), fejfájás, rángatózás, fázás, görcsölés felsőfoka... szóval ez mind egybe.. gyógyszert tudok rá, mert megiszom reggel, és nem lesz utána bajom, de nem akarok "gyógyszeren élni". Aki tud valamit légyszi segítsen, mindent próbáltam, a meleg palack se jó..:S:(
2011. júl. 3. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
pár görcsoldó tornagyakorlat, meleg tea, egy jó zene, ágyban feküdni (ezt így együtt), gyenge alhasmasszírozás
2011. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Hát szerintem ez nem jó. Mármint, nem szeretnék rosszat mondani, de szerintem ez így nem egészséges már. Hányás? Hasmenés? Szerintem beszélj erről orvosnak. Biztos tud mondani valami okosat is, nem feltétlenül gyógyszerre gondolok, hanem tanácsra.

2011. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éve menstruálsz?
2011. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, puffadás, majd hasmenés, hányás, erős szédülés, gyengeség, hasi görcsök, végtagfájdalom.


De ezen átlépek, élem az életem, beveszek egy görcsoldót, erőt veszek magamon és teszem a dolgom.


Engem a lelki oldala csinál ki, olyannyira depressziós vagyok olyankor, hogy képes vagyok az életemet negatívan befolyásoló döntéseket hozni. :(((

Mintha másik ember lennék.

Nekem meg erre kellene valami megoldás.


Amúgy meg az még nem gyógyszeren élés, hogy havi 1-2 nap beveszel egy görcsoldót. Nincs abban semmi, ha amúgy nem szeded marékszámra.

2011. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: sajnos ez nekem nem hat, ugyanugy szenvedek...:S felrakom a lábam, valahova(ágyvége, vagy a falhoz) így ellazul a hasizom ugye, de attól még hányingerem van és óránként megyek hányni..:S

Második: Az orvos a gyógyszereket ajánlotta...

Harmadik: 7éve

Negyedik: Mitől vagy depressziós?

2011. júl. 3. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok: csak akkor vagyok depressziós ha megjön a bajom. Előtte pár nappal kezdődik, és utána fejeződik be, de nagyon durván lehúzza hangulatomat.
2011. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Attól leszel depressziós h minden bajod van?hogy fáj minden?

Mert én is idegeskedtem akkor, de tudok jó gyógyszert amitől nem érzek semmit, még azt is elfelejtem h megvan, és akkor tök jó napjaim vannak:) Csak épp ezaz h 3-4napon iszom a fájdalomcsillapítót... Esetleg ha attól vagy depis akkor elárulom a nevét. Érdekes... olvasgattam a hasonló, meg a gyógyszeres kérdéseket, és senki nem említi... szóval ha attól vagy depis akkor leírom...

2011. júl. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!