Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed abortusz után menstruác...

Missed abortusz után menstruációs problémák?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hete volt missed ab-om. Rá 3 hétre megjött, majd tartott 1 hétig(máskor is ennyit tart), de pénteken elmult majd tegnap és ma ujra jött egy kevés vér. Jövö kedden megyek dokihoz :Kinek van ezzel tapasztalata? egy hete voltam dokinál, akkor midnen ok volt.
2011. júl. 4. 18:57
 1/2 anonim válasza:

Szia. Nekem azt mondta a doki, hogy 4-8 hétre jön meg a műtéttől, de a 10. héten még nem jött meg, úgyhogy Norcolutot kellett szedjek. Most múlt el 6 nap mensi után. :( Többektől is olvastam, hogy a műtét után újra be kellett állnia.

Amúgy, nagyon sajnálom, hogy veled is ez történt! :( Kitartás!

2011. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, te is tudod gondolom mennyire rossz dolog. nekem utána még volt méhgyulladésom is, ugyh nem hagyja a testem h elfelejtsem egyhamar ezt az egészet. Jobbulást neked is
2011. júl. 5. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!