Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki irrigál, milyen tapasztala...

Aki irrigál, milyen tapasztalatai vannak? Van valami változás? Jobb? Rosszabb? Úgy értem, folyás és fertőzésügyileg.

Figyelt kérdés
Mennyi időnként és mivel irrigálsz?
2011. júl. 4. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szenvedek mindenfélétől a dokim hetente egyszeri irrigálást javasolt gyógyszertári tejsavval. Talán jobb tőle, mert legalább a kúpokat kitakarítja onnan, folyásban segít, mert lecsökkenti.
2011. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem két éve tarto bakteriális krónikus huvelygyulladásom van.Rengeteg mindent kipróbáltam,rengeteg orvosnál voltam,de nem segített.

Most Feminnakit ezustkolloidos huvelyirrigátort vettem,amihez tejsav is van.

Eloszor a vízzel hígított ezustkolloiddal,utána vízzel hígított tejsav oldattal kell irrigálni.

6 napos adag van egy dobozban.

Ma csináltam az elso irrigálást,de egyenlore nem érzek változást.

2011. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem használt. 3 hónapig minden este irrigáltam, gyógyszertári tejsavval, és elmúlt a folyás. Azóta hetente egy vagy két alkalommal, megelőzés céljából.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az normális,ha csíp a tejsav?
2011. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!