Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt már vki Batrafen...

Használt már vki Batrafen hüvelykrémet?

Figyelt kérdés

Tegnap írta fel nekem a nőgyógyász,a tájékoztatóban az áll,hogy gombára jó.Tegnap este beletelt egy kis időbe,míg kitanulmányoztam,hogy is kell használni:)Az a baj,hogy ahogy nyomom bele a krémet az applikátorba,nekem mellé megy,és a dugó sem emelkedik,azt én kihúztam a stoppig,és úgy nyomtam bele.Ti hogyan csináljátok?

Másik kérdésem,hogy 10-11 cm mélyre elég ha behelyezem?Beljebb már nem tudtam,mert ott volt a vége az applikátornak.

Az normális ha ma reggel már egy csomó visszafolyt a krémből?

17/L


2011. júl. 6. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha valaki válaszolna:)
2011. júl. 6. 11:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem használtam ezt a krémet, viszont másfajta applikátorosat igen, nekem azzal nem volt gondom.

Próbálkozz vele, hogy rátudd jól csavarni, hogy ne menjen mellé. Ha nem megy, akkor szarul csinálták meg:)

Addig dugd fel, ameddig bírod, nem muszáj könyökig. Ha addig ér az applikátor, akkor addig ér, jó is az úgy.

Az meg normális, hogy feloldódik, főleg h krém, folyósabb is az állaga.

Ez úgy működik, hogy feloldódik, a hatóanyag beszívódik, a felesleges cucc meg távozik. Az nem baj, ha reggelre már ezt tapasztalod.

2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VSM válasza:
Ritka idétlen egy termék, felcsavarni lehetetlen az applikátort a tubusra, és nagyon levegős a tubus.. Nekem félrement egy csomó krém, és a 6 adagból csak 5-öt tudtam "elhagysználni", mert egyrészt mire nagy nehezen ráoperáltam az applikátort a tubusra, és elkezdtem belenyomni a krémet, a tubus annyira levegős volt, hogy kétszer lepattant róla az applikátor, és a krém félrement. És azért elég nagy baj ez, főleg, hogy több mint 2 ezer forintos krémről van szó, nem pedig 200 ft, mint a CNS kúp... Nagyon bosszús vagyok :(
2014. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!