Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dalacin hüvelykrémet kell...

Dalacin hüvelykrémet kell használnom de lehet, hogy tegnap megfogant a baba, akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy megfogant? Kend a krémmel magad, ha terhes vagy úgyis kiderül hetek múlva, előre kár inni a medve bőrére, mert először bármi történhet (nem riogatás képpen). De honnan gondolod hogy megfogant?
2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tegnapi aktusból lesz baba, az kb 7-10 nap múlva ágyazódik be a méhbe, addig a petevezetékben vándorol. A hüvelykrémtől szerintem nem lesz baja. De nem vagyok teljesen biztos benne, orvost kérdezz. (pl.: fokuszbanano.hu)
2011. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Használd a krémet, gondolom nem hülyeségből írták fel, valamilyen bakteriális fertőzés miatt. Ha pedig megfogant volna a baba az kb. csak a fogantatás utáni 9.nap után kezd beágyazódni az anyaméhbe!!!! Nem lesz baja tőle.

24L

2011. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!