Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viszonyultok a folyáshoz?

Hogyan viszonyultok a folyáshoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nekem pl. viszonylag sok, fehér színű folyásom van, így ha fekete bugyi van rajtam mindig eléggé meglátszik, rárakódik. Ezért nem szeretek fekete bugyiban lenni, ha a barátommal vagyok. Tisztasági betétet pedig nem szeretnék mindennap hordani. Lányok, ti hogyan oldjátok ezt meg? Fiúk, tapasztalatok?
2009. márc. 29. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
akar rolam is irhattal volna :) en nem birok tisztasagi betet nelkul letezni, nagyon kellemetlen h par ora utan "tocsogok". na meg ha epp nem tudok bugyit cserelni, szornyu egesz nap ugy ulni, mig a betetet csak kidobja az ember es kesz. rajtam mindig van betet, a baratom megszokta. kicsit ne is hulyen erzem magam vele emiatt, de mar megszokta szoval nem gond. van fekete betet direkt dekete bugyiba,azt hiszem Bella-tol lattam, de biztos van mas markaban is. abbol a vekony gyakorlatilag eszrevehetetlen ;)
2009. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, elirtam eztazt,siettem.
2009. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is így van és zavar...A tamponhasználat is felerősíti a tüneteket. Beteg viszont nem vagyok, mivel a folyáson kívül semmi egyéb tünet. Tejsavas öblítést szoktak javasolni, de az is csak időlegesen oldja meg a problémát...Így marad a kényelmetlen tisztasági betét :D
2009. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én intim mosakodógélt használok, van mikor alig jön valami, máskor pedig rengeteg van. :S
2009. márc. 29. 16:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én se szeretem a tisztasági betétet,meg cikinek érzem ha pl. a barátommmal vagyok... :s én azt szoktam csinálni h gyakran megyek wc-re megtörlöm ott lent magam
2009. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
84%
Én is tisztasági betétet kell hogy használjak mindennap, és valóban kellemetlen! De nem tudtam hogy van fekete is belőle, én még sehol sem láttam, hol lehet kapni?
2009. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van fekete tisztasági betét, akit érdekel. De én nem szeretnék még mindig azt használni, számomra kényelmetlen cserélgetni, macerás, stb.

2009. márc. 29. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van másfajtában is. Fekete dobozban kapható. Asszem always volt nekem.
2009. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyaltalan nem kenyelmetlen, sem pedig maceras!!! felteszedottvan, nem is erzed. ha mar erzed, kicsereled es kesz. napi 1-3nal tobb nem fogy el, szoval nem kell vele allandoan wc-re rohangalni. ha baratod miatt nem akarod hordani, akkor mielott nekifognatok akciozni, vedd le es kesz. utana mar ha 1 oran belul nekifogtok szeretkeszni, tuti nem lesz gond.
2009. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betét nekem is, én nem is érzem hogy ott van, egyátalán nem kellemetlen, észrevehetetlen.
2009. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!