Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok ahoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok ahoz a férfihoz, aki 32 évesen még a szüleivel él és elég zárkózott, néha elég mogorva tud lenni?

Figyelt kérdés
Nem közeledik magától az emberekhez és gyakran az ő közeledésüket is visszautasítja. Mi a véleményetek? Lehet valaha felesége / gyerekei? Nők és férfiak hozzászólásai is jöhetnek.
2011. okt. 29. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
minden nő/pasi ilyen párrol álmodik
2011. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mi ??????
2011. okt. 29. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Mama kicsi fia, így sosem lesz barátnőd se feleséged ebből fakadóan gyereked sem.
2011. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Az első meg csak ironizált.
2011. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem én vagyok, egy ismerősöm..:/
2011. okt. 29. 19:18
 6/22 A kérdező kommentje:

Rögtön mama kicsi fiának számít ? Nem lehet, hogy csak anyagi körülmények miatt nem tud önnálósulni ? Bár azt igazán nem értem, hogy miért nem jár busszal. De lehet h pont útba esik a munkahelye a maminak :/

És miért ne lehetne a későbbikben felesége ? Ezek a dolgok nagy akadályok ? Meg a jelleme ?

2011. okt. 29. 19:20
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén?Magasról teszek az ilyen lúzerekre.Nem veszek róluk tudomást.
2011. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, őszintén ha kérhetem.
2011. okt. 29. 19:21
 9/22 A kérdező kommentje:
Én práltam úgymond beszélőviszonyt kialakítani vele, de másokkal se nagyon áll szóba.
2011. okt. 29. 19:22
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem szokásos, de nem rossz, ha neki nem rossz.


Lehet felesége/gyerekei.


Az én véleményem az, hogy ha már az nem jön össze, hogy a párommal együtt járjuk végig a "felnövést" (mondjuk középiskola elejétől), jó, ha pár évet él tökéletesen egyedül, minden szülői/rokoni segítség nélkül a férfiember, és felépít, fenntart egy királyságot (még ha bérelt lakásban is). :) (Én pl. máig magam mosom a ruháimat, ha csak lehet, inget vasalni pedig nem engedem a feleségemet. Kocsmázni utálok, hát ennyi önállóságom hadd legyen.)

2011. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!