Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs mellem 14 évesen?...

Miért nincs mellem 14 évesen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ott lennt már szőrös vagyok és a hónaljam is de az csak picit viszont a menzeszem még nincs meg. Lehet hogy ezért??


Egy tapasztalatlan 14 éves lány


2011. júl. 7. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi még nem vagy elkésve sehonnan.

Én 19 éves leszek aztán semmi mellem nincs... Neked még megnőhet.

2011. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Későn érő típus vagy :) Szerintem semmi okod az aggodalomra, a mell kb. 24 éves korig nő... :) Szerintem 1-2 év és meg fog jönni a menzeszed is.
2011. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenki más időben fejlődik. Még bőven van ideje nőni a mellednek, és a menstruációd sincs még elkésve, mert 16 éves korodig kell megjönnie. Ha viszont akkor sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned. Egyébként a melled méretének nincs köze a menstruációhoz.
2011. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. 14 évesen jött meg a menzeszem.

A mellem nem sokat nőtt azóta se, talán csak kicsit nőiesebb lett, de ugyanolyan kicsi, mint egy 10-11 évesnek.

És már 33 éves vagyok. Jól elcseszte az egész életemet.

Bár ettől függetlenül mivel szép arcom van, volt aki felfigyelt rám, nagyon szeretjük egymást.

De akkor is életem egyik legnagyobb bánata, mert soha nem öltözhetek csinosan.

Ez van.

2011. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, meg nem kestel el, 16 evig van ido, ha viszont addig sem jon meg, akkor men el egy orvoshoz.

A melled is meg nohet, de amugy nincs koze a menstruaciohoz, attol megjohet, lehet, hogy ilyen kicsi mellet orokoltel.Nekem is 13 evesen jott meg de mellem nem volt majdnem semmi, csodalkoztam is ezen, szoval fel a fejjel, ne aggodj:)

2011. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!