Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MIért van az hogy 13 évesen...

MIért van az hogy 13 évesen még nincsen mellem? :S

Figyelt kérdés
Merthogy már lassan egy éve MESTRUÁLOK, meg az egyéb serdülési dolgokat megkaptam pl.pattanások,szőr.. nagyon zavar hogy az egyetlen jó dolgot nem kaptam meg pedig azt olvastam a mell a menstruáció előtt kezd el növekedni...
2011. júl. 10. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még bőven van időd,hogy növekedjen a melled,ugyanis 21 éves korig még fejlődik a test.

Egy kérdés: A családod női tagjainak (anyukádnak,nővérednek ha van,mamádnak,nagynéniknek) kicsi vagy nagy mellük van?Mert ha kicsi mindenkinek a melle akkor genetikailag neked sem lesz sose nagy melleid..

2011. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bizonyára pici mellet örököltél.

valószínűleg csak egy picit lesz nagyobb, ha egyáltalán nőni fog még.

ha felnőttként sem tudnád elfogadni, plasztikai sebész segíthet rajta.

2011. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát közepes mellük van. De igazából azért kérdeztem mert furcsa h nekem már megjött és nincs mellem. Osztálytársamnak meg például van és nem is jött meg neki...
2011. júl. 10. 00:43
 4/11 anonim válasza:
szőr...pattanás: szülinap, mellek: karácsony, szal 176 kell aludnod..(rábsztál..)
2011. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amúgy jól írod, még a menzesz megjelenése előtt szokott megindul a fejlődése.

az osztálytársnőimnek és nekem sem igen nőtt már 14 éves korunk után.

akinek nagyobb lett, csak azért, mert meghízott.


szóval valószínűleg ezt örökölted.

ez van, ezt kell szeretni.

2011. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:S annyi mellem van h éphogy jó rám a 65a-s melltartó....ritkaság ilyet találni :/ szal semennyi a mellem
2011. júl. 10. 00:47
 7/11 anonim válasza:
mások 17évesen teszik fel ezt a kérdést :D.. Ezt örökölted,még nőni fog gondolom
2011. júl. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy. Ne akarj rögtön óriási melleket, mert van időd bőven. Erre a kérdésre térj vissza 10 év múlva!
2011. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

14 éves vagyok, egy éve menstruálok, és semmi mellem nincs...

Nincs olyan kosárméret amit kitöltene, mert tényleg alig van.

De vagy megnő, vagy nem.

Nem mondom hogy nem zavar, mert elég kellemetlen hogy most megyek gimnáziumba és nem nézek ki 14nek, de hát ez van.

2011. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ez teljesen normális. nekem sem nő még és 13 vagyok. 21éves korodik meg még fejlődsz úgyis.

amúgy hol találtál 65a s melltartót?? fontos lenne

2011. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!