Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna gyenge darabos hosszanta...

Barna gyenge darabos hosszantartó menstruacio. Vagy az mar nem menstruacio?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogigatlot, es eddig semmi hasonlo nem tortent velem.Mensi rozsaszinesen kezdodott, majd sotetebb suru, 4napig tartott,azota-8napja barnazok-gyenge, neha nyulos sotet nyalkadarabokkal.eddig fajdalmatlan,2 napja alhasi fajdalommal. mi lehet ez? ciszta, gomba, gyulladas, hormonok?mikor lesz vege, mikor mehetek dokihoz? gyermektelen 27 eves nő.
2009. márc. 30. 00:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kosz az elijesztest...persze, akkor itt mindenki mehnyakrakos, mert rengeteg nőnek van ilyen tunete. kepzeld, ma elmult minden, ami rossz volt..nahat..elmult a mehnyakrak..szerintem csak a mult havi felfazastol voltak ilyen tuneteim, na de mindegy, ti vagytok az okosak.szep napot nektek.megnyugtatoknak koszi
2009. márc. 30. 22:44
 12/23 A kérdező kommentje:
egy Válasz a sok kozul:szoval igy is lehet... Én ma vagyok a 14. barnázásos vérzéses napon. Doki is látott már, ma voltam vérvételen hormonvizsgálat céljából. Szerintem Neked is valami ilyesmi lehet a gond. Már én is azt hiszem tán sose fog elmúlni, 70 évesen is mindig itt fogok tartani.
2009. márc. 30. 22:46
 13/23 A kérdező kommentje:
vagy igy:Szia!Mintha magamat olvastam volna, most járok hasonló cipőben, csak nekem a sorrend más. Pici vérzés, barnázás, menses. Elmentem a nőgyógyászhoz, nem talált semmit, de elküldött hormonvizsgálatra. Szerintem Neked is valami ilyesmi húzódik a háttérben , "játszanak" Veled a hormonok. Remélem minél hamarabb rendbe jössz, mert tudom, milyen idegesítő.
2009. márc. 30. 22:46
 14/23 A kérdező kommentje:

vagy igy:Ugyanez detto. Nem találtak semmit. Hormonok is rendben. Továbbra is barnázok. Már 3 éve. Idegesitő. Orvostól-orvosig járok és mindenki rendben talál mindent. Azt mondták szedjek fogamzásgátlót vagy legyek terhes és az rendbe teszi. Mást nem tudtak ajánlani.

Igy továbbra is minden maradt a régiben. Sajnos.

Kivánom neked, hogy meg tudják oldani, mert nagyon idegesitő dolog. Mindenképp menj orvoshoz

2009. márc. 30. 22:48
 15/23 A kérdező kommentje:

Csak a mehnyakrakos kedveert, megneztem a tuneteket: Mivel a méhnyakrák kialakulása 10-20 évig is eltarthat, sokáig tünetmentes, és leggyakrabban rákszűrő vizsgálatnál ismerik fel. A daganat kialakulását jelzi a rendszertelen vérezgetés. A vérzés jellemzően élénk piros színű, és gyakran jelentkezik nemi aktus kapcsán.

Irtam en, hogy elenkpiros, meg hogy nemi aktus soran?

jesszus. ide se irok tobbet, az ember idegbeteg lesz toletek.na pa.

2009. márc. 30. 23:11
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
Hogy te mekkora egy idióta pics@ vagy... Látszik az Iq szint. Direkt bocsánatot kértem b@zdmeg előre is amiért rádijesztettem de ha egyszer az alternatívák közt van valami akkor ott van. Nem mindig ugyan azok a tünetek én csak leírtam egy esetet. Választ a kérdésedre. És a kérdés nem az volt, hogy nyugtatnátok meg valakit akinek ezek a tünetei!! Ne is írj ide többet ide! Remélem elpatkolsz!
2009. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Ki kell, hogy ábrándítsalak, amiket leírtál panaszaidként, azok egyáltalán nem fordulhatnak elő egy egészséges nővel. Örülünk neki, hogy megmagyaráztad magadnak, hogy semmi bajod, mintsem elmentél volna egy orvosi vizsgálatra. A Te egészséged, a Te Életed. Azt hiszed veled nem fordulhat elő egy komolyabb betegség?

Már ne is haragudj, de amiket tegnap éjjel írtál, mintha részegen írtad volna, teljesen kifordulva magadból. Egyáltalán miért is tetted fel a kérdésed nekünk, ha ennyire okos vagy? Neked tényleg nem való ez a fórum!!! (Erre nem várok válszt!)

2009. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

gyerekek, gyerekek! hol a "tolerancia" - mondaná egy pszichológus.

az a baj velunk magyarokkal, hogy túlságosan hamar "felkapjuk a vizet" és ez meg is látszik ezen az oldalon is.annak ellenére, hogy ez az oldal elsosorban a reklámok miatt mukodik és csak mi "laikusok" egyszeru kis emberek irkálgatunk ide, próbáljunk felulkerekedni onmagunk kicsinyességén és ennek ellenére segíto a másik oldalon pedig megérto céllal viszonyulni a másikhoz.a legtobben talán azért írunk ide , mert belul a lelkunk mélyén magányosak vagyunk és nem tudunk kihez fordulni félelmeinkkel , szorongásainkkal vagy egyszeruen csak azzal az érzéssel, hogy tanácsot, véleményt kérni valakitol.lassan az embereknek csak a net marad, mert a való életben már nincsenek igazi barátok /mert az csak addig barát amíg ki tud használni/, sem rokonság akivel meg lehetne ilyesmit beszélni, mert már azt sem tartják.

ezért szépen kérek mindenkit, hogy tegyuk félre a sérelmeinket és próbáljunk ebben a nehéz világban egymáson segíteni, ha máshol nem akkor éppen itt ezen a fórumon. mindenkinek jó egészséget kívánok! /sajnos én nagyon meg vagyok fázva/

2009. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Aki az elpatkolast kivanta nekem, koszike, innen lathato a te iq szinted. kivanom, hogy az atkod oda szalljon, ahonnan jott.voltam ma dokinal, nem mondtam, hogy nem megyek. kivancsi voltam, mennyire remisztgetitek itt el az embert.hat nagyon..mert az anyukam baratnoje...nekem a legjobb baratnom halt meg mehnyakrakban, tudom, milyen az, ne akarjatok tudni.akit erdekel, a dokim semmit sem talalt, esetleg a hormonvizsgalatbol kiderul! Kutyabajom, nagyon boldog vagyok!koszonom mindenkinek, aki segitett picit atveszelni a vizsgalatra valo varakozast.es most megirom az egymillio barnázó nőnek, hogy nekem nem mehnyakrak..csak a hormonok.szep napot a kedvesebbjeinek.es koszonom.
2009. márc. 31. 17:22
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne szidjátok, érthető, hogy rosszul érinitte őt ez a dolog... ahogyan reagált akkor hát az nem volt a legszebb, de biztos ideges volt. És nála így jött ki, mind1.


Örülök, hogy nincs nagy bajod, azért időnként járj el szűrésre, hogy ne is legyen gond soha :)

És nyugodj meg.

Sok sikert az életben ;)

2009. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!