Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal a Balatonba, de hogyan?

Tamponnal a Balatonba, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a hétvégén utazunk le a Balatonhoz, és mivel júniusban nem jött meg, és a "szerencsém" is nagy, biztos azon az egy héten lesz meg :(

De még nem használtam, nem is próbáltam tamponnal túlélni ezt a pár napot.

Az lenne a kérdésem, hogy tamponnal a Balatonba be lehet menni?

Mekkora az esélye, hogy valami fertőzést összeszedek?

Köszönöm a válaszokat előre is!

16/L


2011. júl. 8. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem menstruálsz, ne is használj tampont, mert kiszárítja a hüvelyed és könnyen elkapsz fertőzéseket! Tampon nélkül viszont ne fürödj ha menstruálsz!
2011. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tenném a helyedben..
2011. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Nem vagyok hülye, nem szándékoztam úgy tampont használni, hogy nincs meg... De ha meg van, és használom, akkor bemehetek a vízbe?

2011. júl. 8. 14:43
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Tamponnal bemehetsz a Balatonba, valamivel kevesebb a fertőzés veszélye, mint pl. egy strandon.

Ha még nem használtál tampont, lehetőleg minit vegyél, az OB silk touch viszonylag könnyen feltehető .

2011. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy menstruálsz-e vagy sem, ha elkapod, elkapod. Nekem még sosem volt semmi bajom tőle.

A tampon miatt pedig ne aggódj. Először én is kicsit féltem tőle, de tényleg sokkal jobb, mint a "pelenka" betét. Sokkal kényelmesebb is. :)

2011. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél inkább intim kelyhet. Azzal fürödhetsz is. Nekem nögyógyász ajánlotta. A meluna olcsó viszonylag. Másfél éve vettem 3500-ért.
2011. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Elvileg igen, bár én még nem próbáltam és nem is tervezem.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, hidd el együttérzek veled, én is ugyanilyen peches vagyok.. :)

Amúgy szerintem ha azelőtt cseréled, mielőtt vízbe mennél, és nem leszel benne órákat, akkor nem lehet semmi baj.

2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bemehetsz.
2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó Háromnak köszönöm! :)

Kedves Harmadik!

Milyen az az intim kehely? o_O

2011. júl. 8. 14:47
 10/15 A kérdező kommentje:

Mármint a három közül a harmadiknak szól .)

És köszönöm az utána lévő válaszokat is :))

2011. júl. 8. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!