Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor van egy nőnek peteérése?...

Mikor van egy nőnek peteérése? 14F

Figyelt kérdés
tudom hogy unja mindenki az ilyen kérdéseket, de még nem kaptam rá normális választ. általában a ciklus hányadik napjától hányadik napjáig? normális válaszokat! köszönöm
2011. júl. 8. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány napos nő ciklusa. A ciklus közepén van.
2011. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az az ovuláció. A peteérés a menstruáció 6 és 12. napja között van 28 napos menstruáció esetén.
2011. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Márminthogy gondolom arra gondolsz, hogy a ciklus 6-12 napján van egy 28 napos ciklust számításba véve:)
2011. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és mi az az oviuláció?
2011. júl. 8. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, elírtam :D:D:D ciklusra gondoltam. Ovuláció amikor a petesejt "aktív" tehát akkor eshet teherbe legjobban a nő.
2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
menstruáció előtt kisebb vagy nagyobb az esély a terhességre? és menstruáció után?
2011. júl. 8. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
A ciklus közepén, tehát utána kb. 1-1,5 héttel, attól függ hány napos a ciklus. Remélem nem azért akarod tudni, mert nem akarsz védekezni.
2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem védekezett és post parázik:)
2011. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*most
2011. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁBAN a 14.

Keresd meg a Szil Péter: Természetes Fogamzásszabályozás című könyvet, [link]

abban nagyon jól le van írva minden ezekről. Leggyakrabban a 12-15 nap körül van, ha a menstruáció első napja az 1.

De néha ettől eltérhet kivételesen, ugyan annál a lánynál is. Időnként meg kimarad, vayg a 20. napra csúszik.

De! A peteérés idején hirtelen megemelkedik a reggel ébredéskor mért hőmérséklet. (de ezt sajnos előre nem látjuk)

Viszont: a terméketlen napokon alig van váladék, és az sűrű, tapadós. A termékeny nap felé haladva bővebb, nyúlósabb lesz.A peteéréskor olyan lehet, mint a tojásfehérje.

A méhszáj vándorol: peteéréskor mélyen fent van, ciklus végén alacsonyan lenn. Peteéréskor kissé kinyílik, máskor zárt.

Lehet néha extra peteérés: orgazmusra, stresszre, különös kajára. Pl. én elkezdtem jódot szedni, ez teljesen átállította a ciklusomat

2011. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!