Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet egy nőnek esélye...

Meddig lehet egy nőnek esélye arra, hogy kisbabája szülessen, hány éves koráig? Tudom, hogy amíg van peteérése, de mégis meddig reménykedhet, hosszú küzdelemmel a háta mögött, hogy spontán, vagy sokadik lombik után babája szülessen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
amig menstruál. mig nem lép át a változó korba akár 50 éves korába is
2010. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
45-50 éves kor között, valóban. Viszont azt a gyereket valahogyan fel is kell nevelni. Egy anyának és nem egy nagymamának.
2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom, amíg menstruál, addig lehet baba, akár idősebb korban is. én nem ítélek el senkit, aki későbben vállal mint más. azért néha bele kellene többeknek abba gondolni, tegyük fel nem jön össze a baba csak mondjuk negyvenévesen. akkor már vetesse el? mikor egész életében erre vágyott? ez a fel kell nevelni szöveg se állja meg a helyét. legjobb barátom 29 évesen hagyta itt a családját. nagynéném meg simán felnevelte a későn jött harmadik gyereket, még az unokát is megérte.
2010. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy veszem ki a szavaidból, hogy rólad van szó. Nagyon sajnálom, hogy még nem sikerült teherbe esned. Én csak biztatni tudlak, hogy próbálkozz még mert amíg van méhed addig kell próbálkozni.

Van az ismeretségi körömben anyuka aki 42 éves egy idősek a fiaink, 15 hónaposak. Ő 41 évesen szült, időre, teljesen spontán, könnyen, néhány óra vajúdás után 3 nyomásra kint volt a baba. Jobb későn mint soha.

Láttam egy riportot a tv-ben egy fiatal nőről aki elveszítette a kisbabáját és egyben a méhét is, nagyon megrázó volt végig nézni is, soha nem akarom átélni. Neki már nincs esélye egy saját gyerekre, de neked még van!

Aztán láttam egy magyar házaspárt is akiknek 16 év próbálkozás után született gyerekük! Azt mondták ha akkor nem jön össze még mindig próbálkoznának! SOHA NEM SZABAD FELADNI NEKED SEM!

2010. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én édesanyám 43 évesen szülte meg az öcsémet!Mondjuk így fiatalabb az öcsém mint a fiam!De tényleg nem szabad feladni!

2010. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

40 éves vagyok..

2010. szept. 16. 08:47
 7/22 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom evekig probalkozott teherbe esni, kulonbozo orvosokat es kezeleseket probalt, mindhiaba. Aztan cfeladta, beletorodott, hogy nem lehet kisbabaja, aztan spontan teherbe esett 40 evesen, sot, 2 evvel kesobb mar

a masodik babajat varta. Tenyleg nem szabad feladni! Sok sikert kivanok!

2010. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is 40 éves vagyok, most töltöttem be a nyáron.

nekem már nagyok a gyerekeim, de most szeretnék, és mindent megteszek érte. Nem szabad feladni.:))

2010. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 42 évesen azt hitte, elkezdődött nála a klimax. Hát közben egy baba volt. Komplikációk nélkül kihordta, egy okos, egészséges babája lett (és én sem ítélem el érte, inkább ölte volna meg, mint sokan huszonévesen, mert nem jókor jött)? Fel fogja szépen nevelni.
2010. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Anyósom kolléganője későn találta meg az igazit. Már volt egy nagy lánya, aki velem egy idős, s 50 évesen hormonkezeléssel született 3 ikrei. Na ő jól bevállalta!
2010. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!