Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok testi és szellemi...

A lányok testi és szellemi érése között mennyi lehet az eltolódás?

Figyelt kérdés
Mert pl. van egy barátnőm, aki már testileg láthatóan érett, de agyilag még nem (intelligens, de sokszor gyerekes). Mennyi kellhet még Neki, hogy megérjen úgy is?
2011. júl. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2 és fél hét múlva egyik pillanatról a másikra meg fog érni.
2011. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szellemi érettség kicsit bonyolultabb dolog, van, akinek soha nem jön össze.
2011. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok lány jóval előbb érik testileg, mint szellemileg. Bizonyíték erre, hogy egyre fiatalabban próbálják ki a szexet, úgy, hogy semmit nem tudnak sem a terhességről, sem a védekezésről, sem a nemi betegségekről! Ha pedig valami baj van, nem akarnak orvoshoz menni!
2011. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
07:39-es! Én igazából attól féltem, hogy azok a barátnői, akikre "felnéz", érettebbnek tartja őket, majd olyan rossz dolgokba is beleviszik, mint amit pl. írtál is. Csak nyílna fel a szeme, hogy még azok se nagy lányok, hiába strigulázzák tele a falat, hogy már mennyi pasijuk volt. Szerinted lehet siettetni, hogy kicsit előbb megérjen agyilag is?
2011. júl. 9. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem az a nevelésen múlik, hogy ki milyen lesz. Akit felelősségre nevelnek, az nem követi el azokat a hibákat, amiket az előző válaszomban felsoroltam. És persze, szerető, gondoskodó, meghitt légkört kell teremteni, ahol mindent meg tud beszélni a szüleivel a gyerek. A 07:39-es voltam.
2011. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom barátnőmről, hogy szerető családja van, és a szüleinek is komoly foglalkozása van (tanár), és komolyságra nevelik és egyszerűségre. Viszont amióta az a másik lány a legjobb barátnője, azóta kezd elszaladni Vele a kocsi. Már a szüleivel is kezd feleselni..:/
2011. júl. 10. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint, a tanárgyerekek a leggyökerebbek ilyen téren. bocsi, ha valaki nem ért egyet, mégegyszer mondom: személyes tapasztalat nem általános tény!
2011. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!