Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyobb melleket akarok! Hogyan?

Nagyobb melleket akarok! Hogyan?

Figyelt kérdés
azt akarom hogy nagyobb legyen. nem akarok tablettákat meg csodabogyókat szedni. kés alá sem akarok feküdni. van valami házi praktika vagy ilyesmi amivel legalább egy picit nőhetnek? 22 L
2011. júl. 8. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ha terhes leszel, akkor megduzzadnak. elég házi praktika, nem? :)
2011. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pontosan
2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz? ráolvasásra, vagy simogatásra? ha lenne rá mód, akkor azt választaná mindenki a drága és rájdalmas operáció helyett.
2011. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küszködtem. Aztán olvastam valami cikket:


Fontos, hogy először a mell bőrét ápold. A testápoló nagyon jó erre, nem kellenek holmi csodakenceficék.

Esténként pedig dobolj a dekoltázsodon, masszírozd a melleidet, egészen a nyaki nyirokcsomóktól, a hónaljadtól... mert ezek serkentik a vérkeringést. Erre jó a váltózuhany is.

Nekem ezek beváltak. Látványos lett a változás. Remélem, neked is beválik :)

2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hízással is érhetsz el eredményt.
2011. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hízzál, vagy fogadd el olyannak a melleidet amilyenek, mert így is lehetsz nagyon szép!
2011. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
I (L) small tits :)
2011. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!