Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes szülés előtt nagyobb...

Érdemes szülés előtt nagyobb melleket csináltatni, vagy semmi értelme, mert ugyanúgy meglógnak?

Figyelt kérdés

Még nem szültem, de pár éven belül szeretnék. Ha vannak ilyen tapasztalatok, megosztanátok velem?

Köszi


2010. febr. 10. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szülés és szoptatás után inkább varrasd fel.

biztonságosabb és jobban megéri.

2010. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlják tervezett terhesség előtt. Lehet, h nem tudsz a műtét után szoptatni...
2010. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a gond a melleddel?

Kicsi vagy lóg?

2010. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akinek tényleg gondot okoz a melle aki tényelg emiatt naygon sz.rul érzi magát a bőrében, az nem kérdezgeti tök idegenektől hogy érdemes-e.

Szerintem várd meg a babát és majd utána

2010. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem lóg, egyszerűen csak kicsi. Egyébként meg csak azért kérdezem, mert szerettem volna tapasztalatot gyűjteni olyanoktól, akiknek mellimplantátumuk van és szültek ill. szoptattak is vele. Ne haragudj, h nincs ismerősöm akitől ezt megkérdezhetném!

Azért köszi a válaszokat!

2010. febr. 10. 23:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs ember/orvos aki megtudná neked mondani hogy a Te melled mennyire fog megváltozni szoptatás után.

Van akinek nagyobb lesz, van akinek semmit se változik, és elég sok nőnek kisebb, csoffadtabb lesz,van akonek teljesen elsorvad a mirigyállománya. Ha az utóbbi kettőbe tartozol akkor tuti kés alá kell feküdnöd ha elfogadható melleket akarsz

2010. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatokra vagy kiváncsi akkor nem azt kellett volna kérdezni hogy érdemes-e :S
2010. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat, újra fogalmazom a kérdésemet, (bár szerintem ha a kommentet is elolvassa valaki, kiderül a lényeg) Szóval, van valaki aki már szült műcicivel? És ha igen, le tudná írni hogyan változott a műcici ezután? Esetleg újra kellett műteni?
2010. febr. 11. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én beszéltem már pár ilyen csajjal.

A szoptatással nem volt semmi gondjuk.

Az egyiknek szinte semmit se változott a melle.A másiknak viszont elég csúnyán megereszkedett,fel kellett varrni utána.

Attól is függ mennyi tejed lesz, mekkorára fog megnőni a melled a terhesség/szoptatás alatt.

A harm

2010. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pont ilyenekre voltam kíváncsi! :)
2010. febr. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!