Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellem látványosan...

Az egyik mellem látványosan nagyobb, mint a másik. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A bal mellem egy melltartó mérettel kisebb, mint a jobb. Emiatt amikor melltartót veszek, vagy a jobb mellem lóg ki és néz ki picit furán, vagy ha nagyobbat veszek, akkor van egy rés a bal mellemnél. vannak olyan pólóim amikben ez nem feltűnő. de fürdőruhánál nagyon látszik. Vagy fél éve észrevettem már ezt, de gondoltam majd még nő.. még csak 16 éves vagyok. és fél éve nem változott. az anyukám szerint majd hozzánő.. arra lennék kíváncsi, nem tudok-e tenni értük valamit? pl valamiféle tornagyakorlattal?
2011. júl. 9. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Szia. Ugyanilyen problémám van nekem is. 18/L Igazság szerint, erre egy megoldás van, a plasztikai műtét... nem én találtam ki, több orvossal beszéltünk, magán és állami kórházban is. Mivel még kiskorú vagy, nálad ez szerintem nem alkalmazható, meg hát ugye még növésben vagy, reménykedj benne, hogy utána nő. Sajnos nekem nem így volt, úgyhogy maradt ez a variáció. Tornagyakorlatokat nem tudok javasolni, vannak mellnövelő krémek, esetleg azzal próbálkozhatsz, hallottam már jót is, rosszat is róluk.
2011. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!