Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGalaxy ace vagy Zte Blade?...

SGalaxy ace vagy Zte Blade? (tudom h volt vár több ilyen kérdés de ez más jellegű) Tényleg megéri az a +20 k pénz a gorilla glasst + a 800 as procit (látványosan gyorsabb? ) + a nagyobb akksit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:11
 1/3 A kérdező kommentje:
és a vakut kifelejtettem meg az h az ace felbontása kisebb az mennyire látszik szemre?
2011. júl. 11. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha RÁ HALLGATSZ AKKOR ÁSHATOD MEG A SÍROD. A NOKIA IS KIJELENTETTE HOGY A SYMBIANOS TELEFONJAIK SEMMIT SE ÉRNEK. SZARD LE EZT A NOKIÁSAT AHOGY MINDENKI.


Szóval hol is tartottam?

Galaxy Ace már nem 20.000-rel drágább. T-mobilenál csak 16.000 a +pénz. Szerintem mind2 jó telefon. Én azért vettem az Ace-t mer eleinte nem bíztam a ZTE Blade-be. DE most hogy már próbáltam is ki nagyon jó telefon. De én nem bántam meg hogy Galaxy Ace-t vettem.

2011. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi :) és ha most vennél akk melyiket vennéd ugy hogy már mind2 őt használtad? és az h 800 mhz proci az sokkal gyorsabb?
2011. júl. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!