Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menszeszem...

Normális ha a menszeszem 16-20 naponta jön meg?

Figyelt kérdés
Tehát nem rég jött meg először de most van a 3. és eddig 16-20 naponta jött meg és kb.7 napig tartott. Ez normális, Be fog állni vagy örökre ilyen hamar jön meg? Vagy vmi bajom van??
2009. márc. 30. 15:47
 1/7 anonim válasza:
Ez normális.De szerintem még fog változni!
2009. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem annyira azért nem normális 25-35 a normális
2009. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de azért ne aggodj
2009. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szülésznő lennék elvileg,az a véleményem erről hogy nem,nem normális.az normális lenne,ha mondjuk késne több hetet,még ilyen korban.de a 18.napnál előbb sosem szabad megjönnie,ott már gondok vannak.menj el nőgyógyászhoz,ha nagyon fiatal vagy és nem akarsz felnőtt nőgyógyászatra menni,akkor vannak kifejezetten tininőgyógy.sok sikert,ne nagyon halogasd,a legfontosabb az egészséged legyen.
2009. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk sztem 18-nál nem előbb jött kb.19-nap után az még ugye annyira nem gázos??
2009. márc. 30. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem annyira gázos,azt mondják felénk hogy a 19nap még elfogadható.azért figyelj a testedre,és bármikor 18napnál korábban van,keress fel egy orvost.hormonzavar,stb hasonló betegség is állhat a háttérben,úgyhogy azért nem játék ez.de még nálad mondjuk változhatnak a dolgok.remélem minden rendben lesz,jó egészséget neked
2009. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés és köcce remélem nincs baj
2009. márc. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!