Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire befolyásolja egy...

Mennyire befolyásolja egy lány hangulatát az az időszak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de kezdek aggódni a barátnőmért... Csak barátok vagyunk, de arra nem térnék ki, hogy mi a történet, a lényeg, hogy már tavaly óta furán viselkedik bizonyos időszakokban. Kicsit jobban számolgatni kezdtem a heteket, és arra jutottam, hogy kb. egy hónapban egyszer van ilyen időszaka. Ilyenkor kedvetlen, hisztisebb és sértődékenyebb. Ezek a szakaszai egy naptól akár négy napig is elhúzódtak, először családi problémára gondoltam, de az azért nem lenne ilyen ciklusos. Kérlek Titeket segítsetek, hogy szerintetek is ez az oka-e a dolognak, mert már kifogytam az ötletekből. Aggódom érte, hogy valami baja lesz és szerintem azért nem kellene ennyire extrémnek lennie, ha az okozza. Ha meg az, akkor mit lehet ellene tenni, hogy ne viselje meg ennyire?:/

14/F


2011. júl. 10. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Azok a "tünetek" amiket felsoroltál pontosan a menstruációval járó kellemetlenségek közé tartozik! Ilyenkor légy vele türelmesebb, megértőbb.


14/L

2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magneb6 femina, reklámozzák a tv-ben és a mensivel kapcsolatos hangulat ingadozásokra jó!!!
2011. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tökéletesen megegyeznek a tünetek...valaki hisztisebb lesz,valaki érzékenyebb,sértődékenyebb,valaki depis,valaki mindegyik...teljesen emberfüggő..nálam az sem használ ha türelmesek és megértők velem,akkoris idegbeteg leszek...egyszerűen csak el kell kerülni ebben a pár napban az emberekkel való érintkezést..legalábbis nálam máshogy nem működik...volt már,aki bevállalós volt és úgydöntött h velem marad végig,amíg menstruálok..én őszintén felnézek rá és tisztelem,mert 1 konfliktusunk sem volt..de ilyen ember alig van...úgyh marad az A terv...az előttem szóló tanácsát kipróbálom..kíváncsi vagyok:) szóval kedves kérdező,ne aggódj,teljesen normális a dolog...vigasztaljon,hogy elmúlik:)
2011. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!