Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

15 éves, eléggé fejlett lány vagyok, de még nem menstruálok. Legutoljára június 21. én menstruáltam és azóta semmi. Ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt?

2011. okt. 16. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
Ha június 21.-én menstruáltál, akkor mégiscsak menstruálsz, viszont az elején előfordul, hogy ilyen sok idő kimarad.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. okt. 16. 16:35 Privát üzenet
Nos ... attól is függ, hogy például hány kiló vagy. Mert a túl vékony lányoknak néha kimarad a menstruációja ... :s

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. okt. 16. 16:43 Privát üzenet
Mikor én 14körül voltam, volt hogy nem jött meg 3 hónapig. Előfordul az ilyen:)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. okt. 16. 19:56 Privát üzenet
Az elején nekem is sokszor maradt ki hosszabb időre és aztán minden visszatért a régi kerékvágásba. :)

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. nov. 15. 19:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Én 13 éves lány vagyok és még mindig nem menstruálok ez normális? Mit csináljak?
Segítség! 12 éves vagyok, lány. Már egy ideje megvan a havi vérzésem. (kb 2 éve). Sosem szokott késni. Júliusban 22. -én jött meg, augusztusban 21. most meg még sehol sincs. Ez normális?
15 éves lány nőgyógyáaszati problémával, ötletek?
16 éves SZŰZ lány vagyok, több, mint 1 éve menstruálok.2 hete késik a menstruációm. (? )
13 éves lány vagyok. Amikor pisilek akkor olyan barnás színűt, de a bugyimban csak hüvelyváladék van, vagy valami zöld nem tudom mi. ( Anyukám is e korosztályban menstruált először ) Mi ez?
Az normális, hogy szűzen kb 2cm-es vérszerű darabok jönnek menstruáláskor? 21 éves lány vagyok

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!