Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ugye nem terhesség, nyugtas...

Ez ugye nem terhesség, nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés

Szedek rendszeresen fogamzásgátlót,eddig nem volt semmi probléma,szedtem rendszeresen,viszont a múlt honapban kihagytam 3 szemet.2őt bekaptam egy nap (reggel,este)és úgye a kimaradt 3.at reggel,majd a következőt este.Még maradt 1 szem de megjött a vérzésem,ezért azt az egy szemet már nem vettem be.

Ebben a hónapban volt szexuális kapcsolatom,az aktus napján elfelejtettem bekapni,de másnap délelőtt bevettem.

Igen féltem,hogy baba lesz-e a dologban.

Ezután jött egy sárgás-zöldes folyásom.

A menstruációm késett pár napot,de nem rendes piros vérzés volt,hanem több barnás-halvány pirosas vérzés.

A folyásom még ugyanúgy megvan,nőgyógyászhoz kedden megyek.

Most nem szedek fogamzásgátlót.

Szerintetek lehet ez baba?A nőgyógyász meg tudja állapítani?

19L


2011. júl. 10. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
A sárgás-zöldes folyás fertőzésre utal, ezért változhatott/késett a mensesed. A teszt is kimutatja 10 nap után a terhességet, a nőgyógyász is meg tudja állapítani.De ezután rendszeresen szedd a gyógyszert, állítsd be emlékeztetőre a telód, úgy nem felejted el.;)
2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gumit használtatok? Elkaphattál valamit. A foggátlót pedig törekedj rendesen szedni
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tudsz emlekezni, hogy szedjed a gyogyszert rendszeresen, rakass fel spiralt. De most menj el orvoshoz, nezesd meg magad.
2011. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha képetelen vagy arra, hogy normálisan beszedd a tablettát, akkor miért nem választasz olyan módszert, amihez nem kell ennyi ész?

Vagy miért nem állítasz be telefont?

Esetleg ha már hibáztál (hiszen bárkivel előfordulhat), akkor miért nem alkalmaztál kiegészítő védekezést?

Én a helyedben egy terhességi teszttel kezdenék holnap reggel.

Az orvos nem biztos, hogy látja, attól függ, hány hetes a terhesség. A teszt előbb mutat eredményt.

De a zöldes-sárgásfolyás vmi csúnya fertőzésre utal.

2011. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!