Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájseb és terhesség?...

Ketteske kérdése:

Méhszájseb és terhesség? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, zárt a méhszájam, petezsák 7,4 mm. A doki azt mondta, hogy a méhszájsebbel nem kell foglalkozni. Van valakinek ebben tapasztalata? Ki fogom tudni hordani a babát?
2010. febr. 12. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


Ez függ a seb nagyságától, hogy mennyire vérzett előtte/mennyire fájt? Gyanítom, hogy nekem is az volt terhesség alatt, de nagyon kis mértékű, problémát nem okozott, abban nyilvánult meg , hogy volt időszak hogy 2-3 napig rózsaszín vérzésem volt (terhesség közepén), de nem fájt , nem görcsölt, a méhszájam zárva volt szinte végig.

2010. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de egyébként ha a doki nem mondott rá semmit, szinte biztos hogy nem lesz gond!
2010. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Görcseim nincsenek, kis barnás folyásom volt csak, ami most már múlóban van.
2010. febr. 12. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg, nekem is van, nem nagy, az orvos javaslatára csak a baba utánn lesz műtve (fagyasztva) mivel a terhesség alatt is kijöhet, és akkor dupla "munka" lenne.

Több folyás, néha fájdogált a hasam, hüvelyem, de semmi probléma nem volt.Ezen kivül.Mára pedig már ez is elmúlt.

16 hetes km.

2010. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nekem már évek óta van és most várom a második babámat, soha nem volt vele semmi gond. Ettől függetlenül ki tudod hordani a babát, akár többet is. Nekem nem is akarták fagyasztani, mert a legtöbb doki szerint nem szükséges, bár lehet h egyszer megcsináltatom a szülés után.

24 hetes

2010. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van méhszájsebem és 8 hetes terhes vagyok, doki azt mondta nyugodjak meg, ettől nem lesz semmi baj.
2010. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
huuu, de jó! Köszönöm szépen.
2010. febr. 12. 16:47
 8/9 A kérdező kommentje:
És ti is véreztetek közben? Én enyhén, de vérzek, amiről 3 orvos véleményét is kikértem, és mindegyik azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Tök furi, meg kicsit aggasztó is. Menjek el egy 4. orvoshoz?
2010. febr. 13. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? Nekem is ez a gondom.
2019. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!