Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok. A mellem...

13 éves lány vagyok. A mellem nem nagy, de azért van egy kicsi. Fehérfolyásom van, és néha viszket a nemiszervem. (nem tudom mért) mit csináljak?

Figyelt kérdés
ha meg dokihoz kéne menni, hogy mondjam meg anyunak?
2011. júl. 10. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy viszket a puncid, mert mindenképpen orvoshoz kell menned, mert a viszketés nem normális.
2011. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyenem és akk kentem Canestennel egy pár napig és elmúlt
2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
normális canestennel? vagy kanesten kombival?? nem tudom hogy kell írni.://
2011. júl. 10. 19:52
 4/6 anonim válasza:
5%

Gyorsan szexelj azzal akit csak érsz egyből nem fog viszketni...

Ja és ez atom punci gomba :D

2011. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. A fehérfolyás az normális, de a viszketés nem. Én nem szóltam róla senkinek, de szerintem rosszul tettem. Legalabbb ket hétig viszketett. Amikor tusoltam, akkor valami puncimosoval megmostam. Aztan valahogy elmulott. De te szerintem szoljal anyukadnak, hogy adjon valami k vagy vigyen el nogyogyaszhoz. Különben ha kenni akarod, akkor arra a canesten combi jó :)
2014. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha viszket a puncid, akkor biztosan kívánja már, hogy egy méretes kőkemény penisszel kikotorjak!
febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!