Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy most nagyon...

Mitől lehet hogy most nagyon kevés megvonásos vérzés jelentkezett?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedem a fog.gátlót, már 3 éve. Most is mindíg időben vettem be, azonban nagyon kevés szinte nem is piros, inkább barnás vérzés jelentkezett. A hasam sem görcsölt annyira mint szokott. Ez mitől lehet? Nem lehet hogy terhesség?
2011. júl. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megnyugtat vegyél egy tesztet. igazából nekem is volt már ilyen, nem sűrűn de 1-2szer.
2011. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet. de bármit mutat is ki én elmennék dokihoz
2011. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teszt. De lehet, hogy a szervezeted unja a tabit. Pár hónap szünet kellene.
2011. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a pár hónap szünet csak összezavarná a szervezetét, mert mire megszokná hogy nem szedi, elkezdené újra.

ha ez megnyugtat, nekem most nyáron egy kicsit erősebb volt, mint eddig, de mióta fogamzásgátlót szedek, alapból sokkal gyengébb, mint előtte volt. az erősödés lehet az időjárástól is, hiszen pl egy nem rég óta menstruáló lánynak(is) megjöhet pl attól, ha elutazik valahova(pl mepéeg helyre). neked is lehet az időjárástól, de vegyél tesztet, ha ez megnyugtat, és ha még a következő is ilyen, akkor menj el orvoshoz sztem, ha sokkal gyengébb. kis változás nem feltétlenül gond jele.

2011. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meleg helyre* bocsi. és egyébként mióta szeded a fogamzásgátlót? én azért nem izgulok, h terhes lehetek, mert 2 hónapja nincs szexuális életem, viszont megvolt 2x, abból az utolsó KICSIT erősebb, mint eddig, de ez se erős. biztos az időjárás.
2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!