Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a postinor 2 tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a postinor 2 tabletta bevetele utan egy hettel sem jelentkezett semmi fele verzes, akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ha a "balesetet" kovetoen 1 orara ra bevettem a postinor 2 elso tabijat, es 12 orara ra a masodikat is, es mindezek utan ra egy hetre meg sem jott meg a menzeszem, akkor mennyi esely van arra hogy terhes legyek? A melleim nagyon feszulnek es fajnak de azonkivul semmi mas tunet nincs. Ugyanakkor meg kell emliteni hogy az a bizonyos "baleset" a mezeszem utani 12 ik napon tortent:-s Szerintetek lehet gond? Elore is koszonom a valaszokat.
2011. aug. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
basssszus nemigaz a mai népek semmit nem tudnak ha terhes vagy no para 12 hetes koráig el lehet vetettni de lehet hogy ez a baleset drága vlesz neked mert én nem tudom és nem is fogom tudni mennyibe kerül és mit csinálnak majd 18/F
2011. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a második pasiból van, abból is az idiótább fajta.

---

A tabletta nem 100%-os, de nagyon nagy pech kell ahhoz, hogy terhes legyél. Mellfeszülés lehet a lórúgás hormontól is, annál is inkább, mert a terhességnek 1 hét alatt nincsenek jelei.

2011. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-1,5 hét múlva tesztelj
2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi is jártunk már így. nem kell aggódnod, nincs semmi...lehet a havid miatt feszül a melled, nekem már a havim előtt 1-1,5 héttel már elkezd feszülni a mellem, és 1 hétig szenvedek vele..


no para


L21

2011. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aktus után két héttel tesztelj. Egyébként lehetsz terhes, mert a tabi nem 100%-os.
2011. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 11 nap utan vereztem.Szall meg nincs veszve semmi.

Nekem aztan 3 honapig nem jott meg (biztos a hatalmas adag hormon miatt),es meg 1 evig rendszertelen volt.

2011. aug. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!