Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok fogamzásgátló mellett úgy, hogy most menstruáltam, és pco szindromában szenvedek?

Figyelt kérdés

valamint van pajzsmirigy és agyalapimirigy betegségem is

amúgy szedek rá gyógyszert, és cypromixet is

viszont a szexuális életünk ritka

kb havonta egyszer kétszer, de sokszor az sem rendes közösülés


2011. júl. 11. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én naponta szexelek ennyit, mégsem lettem terhes fogamzásgátló szedése közben.

Ez elég jól véd, nagyon kicsi az esély babára.

2011. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

1.vagyok

Ne haragudj, hogy beleszólok, de ha ilyen sivár a szexuális életetek, minek szedsz feleslegesen hormonokat?

Többet árt, mint használ.

Arra a pár alkalomra elég lenne az óvszer is, az is biztonságos és legalább nem szennyezed vele a tested.

Gondolj bele, már én is megbántam, hogy anno 8 évig szedtem a szert.

Most meg hiába várjuk a babát, eddig nem jön :(

2011. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem sivár, csak mostanában így jött ki a lépés, mert ő 12 órában melózik, és csak 8, meg mikor együtt tudnánk lenni akkor vagy menzizem, vagy valamelyikőnk beteg és akkor kihagyjuk a dolgot, de sokszor a pettingig jutunk el és nincs közösülés,

valamikor csak nagyon fáradtak vagyunk és azért nem szexelünk,

amúgy azért kell nekem szexnem a letroxot meg a cipromyxet, mert pajzsmirigy alulműködésem van, és mert agyalapi mirigy daganatom van, valamint pco szindrómám, a petefészkemben és az emlőmben is vannak ciszták, és ez a bogyó segít stabilizálni a hormonomat, szal ha majd abbahagyom, utána könnyebben esek tehetbe. de nem bánom, mert sikerült híznom, nőiesebb lett az alakom.

a terhességet meg azért gondoltam, mert két napja hányok, és én nem szoktam csak úgy hányni, semmi rossz kaját nem ettem, többiek is ugyanazt ették és se párom, se szüleim nem lettek rosszul, meg eddig nem volt gondom sose a sárgaborsó főzelékkel, se a spagettivel meg a csilis babbal, mondjuk én a főzeléket láttam viszont de az evés után csak kettő nappal

szal nem gyomorrontás

2011. júl. 11. 08:42
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha az elmúlt 2 napban voltatok együtt, akkor eléggé nagy az esély a terhességre, mert a kihányt tabletta kihagyottnak minősül. A hányás alatt és utána még legalább 10 napig kiegészítő védekezés kell (a megszakítás nem az!). A kihagyott tablettákkal NAGYOBB az esély a terhességre (főleg az első héten!), mintha egyáltalán nem szendél bogyókat. A PCOS nem kizáró ok, csak nehezíti a dolgot. De nem garancia, és nem fog. gátló módszer.
2011. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem hánytam ki a tablettát, mert reggel vettem be, és utána este hánytam csak és most nem is vettem be bogyókat, mert menstruáltam, és egy hétig ilyenkor kihagyás van, de menzi előtt kb két három hete szexeltünk, és mégis megjött a vérzés, jó erős volt
2011. júl. 11. 09:20
 6/10 A kérdező kommentje:

pco mellett és bogyó mellett elég kicsi az esélye a terhességre, főleg ha ilyen ritkán vagyunk együtt, ha együtt vagyunk, akkoris többnyire nem belém élvez, és ha igen akkor ritkán még gumit is használunk

meg nekem aí dokim mondta h ritkán van peteérésem akkoris ha nem veszek be bogyót


előtte fél évente menstruáltam

2011. júl. 11. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés az esély rá, de hát miért nem csinálsz egy tesztet?? Az pontosan megmondja, hogy igen, vagy nem. Ennyire egyszerű.
2011. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert voltam már pozitív úgy hogy nem voltam terhes, és volt úgy negatív h terhes voltam, és mert meleg van, és hányingerem van és nincs erőm elmenni boltba egyenlőre.
2011. júl. 11. 12:48
 9/10 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy problémám is okozhat hányást? vagy a pco és a vele járó gondok?
2011. júl. 11. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha így teherbe esel, akkor mehetsz a rekordok könyvébe, már bocsi. Tök esélytelen a dolog. Egyébként nem biztos, hogy segít a gondjaidon a tabletta. Nekem is hasonló gondjaim vannak (pajzsmirigy alulműködés és pco), de nekem az endokrinológus és a nőgyógyász sem akart fogamzásgátlót adni, mert még jobban leállítja a peteérést, és lehet, hogy többet helyre se lehet hozni.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!