Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy fogamzásg...

Van esély arra, hogy fogamzásgátló abba hagyása után rögtön teherbe essek?

Figyelt kérdés

6 éve szedek Minulet drazsét, ma kellene elkezdenem a következő levelet, de úgy gondoltuk a párommal, hogy most már jöhetne a baba.

Szerintetek esélyes, hogy mindjárt az első hónapban teherbe esek? Nagyon várjuk már, már hónapok óta tervezzük, de mindig húztuk valami miatt.

Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 22. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Olyan is van viszont, hogy pár hónapig még kimarad a peteérés a gyógyszer abbahagyása után, az is természetes, majd rendeződik.

Azért nagyon ne görcsölj rá a babatémára, mert fél-egy év próbálkozás után szokott a többségnek sikerülni a baba!

2011. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Bár nem a kérdésedre válaszolok, de azért leírom:


Én is ugyanebben a cipőben járok, csak nekem hétfőn kellene elkezdenem a következő levelet :) Drukkolok Neked!!!

2011. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is drukkolok neked!:)

Nem akarok rágörcsölni, bár mivel nagyon szeretnénk elsőre kislányt, kiszámoltam hogy mikor kellene szeretkeznünk és utána két napban nem, hátha tényleg összejönne így... :) De azért bajba leszünk, mert naponta szoktunk szeretkezni a párommal. :)

Hát reménykedek, hogy egy-két hónapnál többet nem kell majd várnunk.

2011. júl. 22. 11:51
 4/20 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:


Nálunk a férjem akar nagyon kislányt, úgyhogy mi a ciklus.hu-n néztük meg, hogy "elvileg" mikor kellene együtt lennünk, de amúgy nem hiszem, hogy tartani fogjuk magunkat ehez, mi mindig akkor szexelünk, ha jól esik :)

2011. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia én hét évig szedtem triregolt,Mikor abba hagytam rá 2 hónapra már 5 hetes terhes voltam. :)Szurkolok nektek.
2011. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát az nálunk is más kérdés, hogy tartani tudjuk-e majd a tervet ahhoz, hogy kislányunk legyen.

Hát majd kiderül. Hajrá!!! :)

2011. júl. 22. 12:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 22. 12:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Elméletileg ovu előtt esélyesebb a kislány.Meg Van a savasítás,ami szintén a lányoknak kedvez.Egy liter vízbe egy kanál 10%os ecet.Ezzel kell irrigálni.És uttána a következő fél órában produkálni.Ezt dr Czeizel Endre javasolta.Valamint van savasító étrend is.Amit tudok,hogy kerülni kell apának az a sör és a kávé.Ezzel sokaknak sikerült a kislány.
2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én is a gyógyszer abbahagyása után a 2.hónapban estem teherbe
2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
van ám! egyik barátnőm fősulis korában elkezdett védekezés nélkül együtt lenni a férjével a tabi abbahagyása után (az elején úgyse sikerül a fog.gátló szedése miatt), de azonnal sikerült a baba!
2011. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!