Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon vagy a betét a jobb...

A tampon vagy a betét a jobb a 12-13 éveseknek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a betét. A tamponra sokkal jobban kell figyelni, a higiéniai előírásokat betartani, stb. A betét használata egyszerűbb.
2008. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Tampon. Sokkal kényelmesebb. Nem kell arra figyelned,mint a betétnél,hogy látszik-e mikor viseled, nincs hangja. Amikor betétet cserélsz mindenki vágja,hogy mit csinálsz éppen... Meg ha belegondolsz betétnél a véredben ücsörögsz, szaga is van,és olyan mint egy pelenka. Szerintem mini tampont nyugodtan használj. Higiénikusabb.
2008. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Kezdetnek szerintem azilyen korúaknál mindenképpena betét az ajánlott. Hiszen szokatlan az is, hogy vérzik, meg kellemetlen is, meg ajj, ne is legyen egyáltalán, meg mittudomén, tehát először meg kell szokni, és aztán később, fokozatosan lehet váltani akár a tamponra is. Vannak, akik félnek a felhelyezésétől, meg vannak, akik nem szívesen használnak tampont. Mindenkinek el kell dönteni, hogyan kényelmesebb, és azt alkalmazni.
2008. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi mindenkinek
2008. febr. 27. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én a betétre voksolok,a korod miatt,később ráérsz tamponozni.
2008. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Betét! Én 24 vagyok, de betétet használok, mert sokkal biztonságosabbnak tartom, meg higénikusabb is! Mivan, ha pont egy nyilvános WC-ben kell cserélned a tampont? Nem biztos, hogy van valami, amivel rendesen megmosd a kezed!

Na és ha csörög, meg zörög? Nem kell azt szégyelni!!! (egyébként meg nincs olyan hagos, hogy a szomszéd is hallja)

2008. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, hangos!
2008. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
62%
akkor rosszat használsz
2008. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Lányok ,nők vagyunk,mindenkinek van ilyen gondja,menstruálunk,tudom tiniknél ez más, de majd rájössz szégyellje magát az aki ilyenen mosolyog, hogy csörög a betét.Hadd csörögjön,ez már azt jelenti alakul a szervezeted, felkészül, nővé vállni.Aki ezen röhög, nem nőtt fel ezekhez a dolgokhoz, maradjon kislány.A tampont is kell annyiszor cserélni,mint egy betétet, legalábbis illik.Hisz összegyűjti a vért, magába szívja, és benned van.Jó dolog, de majd később-.

Amúgy meg tudod úgyis azt fogsz használni, amit akarsz,mi csak a véleményünket mondjuk.

2008. febr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aha!Ok
2008. márc. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!