Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a petefészkem? :S

Mitől fájhat a petefészkem? :S

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt is volt, hogy belenyilalgatott, utána elmúlt egy pár napra/hétre utána megint. Mindig mikor rávettem magam, hogy na most elmegyek vele orvoshoz addigra vagy elmúlt vagy megjött és azért nem mentem. Erre a hétre terveztem az orvost, de most megint ott vagyok, hogy pár napon belül meg fog jönni. Szerintetek mire számíthatok? Miért fáj? Nagy baj lehet?

Válaszokat köszönöm.

16/L


2011. júl. 11. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Orvoshoz mindenképp menj el, gyulladás lehet. Viszont nekem pl sokáig szinte folyamatosan fájt, azt hittem megőrülök, szinte havonta mentem a nődokihoz, aki mondta, hogy semmi bajom...

Később egy más vizsgálaton mondták, hogy a nemtudomhányadik gerinccsigolyám kicsit megkopott...erre mondtam, h sosem fájt, viszont az alhasam igen, és akkor mondta az orvos, hogy sok nőnél így van, hogy petefészek-gyulladásra gyanakszanak és sosem jönnek rá, hogy valójában egy kisugárzó fájdalom.

De mindenképp menj dokihoz, meg fogsz nyugodni :D

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már ilyen. Amikor elmentem, kiderült, hogy egy tojás nagyságú ciszta van a bal petefészkemben, ami egy hónap alatt magától felszívódott.


Érdemes lenne egyszer tényleg elmenni orvoshoz, mert más is állhat a hátterében, és csak jobb, ha egy szakember mond véleményt.

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) El fogok menni :)

Az elsőnek: egy ideje a gerincem is fáj és elég sokat ropog :|

2011. júl. 11. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!