Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a petefészkem felfázást...

Fájhat a petefészkem felfázástól? És az normális, hogy már 5 éve megvan, de össze-vissza jön meg, van, hogy kihagy 1-2 hónapot, több hétig is megvan (2-3). Anyu azt mondta, hogy neki is ilyen volt sokáig. :/ 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem normális. Anyukádat kérd meg, hogy keressetek meg egy endokrinológust.
2011. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De neki is ilyen volt,és mégis itt vagyok,és minden rendben volt vele is.
2011. aug. 23. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges,hogy örököltem?
2011. aug. 23. 15:31
 4/7 anonim válasza:

Felfázástól fájhat.

Én már 7 éve menstruálok és addig,amíg nem kezdtem el fogamzásgátlót szedni (3 hónappal ezelőtt),nekem is rendszertelen volt a menstruációm. Az teljesen normális. De a több hetes vérzéssel inkább fordulj nőgyógyászhoz.

2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,kszönöm a válaszokat :) Ha több hétig meg is van,akkor is az első pár napban nagyon enyhe,de leginkább barnás folyás van,aztán vagy 3-4 nap,amikor nagyon erős,aztán megint csak nagyon enyhe.Szóval lehet,hogy csak én beszem több hétnek :S
2011. aug. 23. 15:54
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt barna folyásom,a nőgyógyász azt mondta,hogy az csak a közelgő menstruációt jelzi. Szóval szerintem semmi bajod.
2011. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!