Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez aranyér lehet? Vagy már...

Ez aranyér lehet? Vagy már fertőzés?

Figyelt kérdés
Két napja a végbélnyílásom mellett egy dudor jelent meg, ami úgy fáj hogy mozogni is alig bírok. :S Elolvastam neten jópár oldalt, de még mindig nem vagyok biztos benne.Korábban is volt ilyen de az nem fájt és két napon belül eltűnt. Mondjuk elég ritkán kell nagyWC-re járnom talán ez miatt jött elő.és amióta van sem voltam így nem tudom hogy vérzik-e vagy sem. De már nagyon nem bírom eléggé kellemetlen hogy nemtudok este vagy reggel felkelni az ágyból mert akkor megkönnyezek. Mit tudok tenni most így kapásból a fájdalom csökkentésére?
2011. júl. 11. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a kérdésben elírtam. *más fertőzés?
2011. júl. 11. 12:35
 2/4 anonim válasza:
Szegény te :( Szerintem lehet aranyér, mert én 18 éves lány vagyok és fél évvel ezelőtt talpról való felfázás után nátha nélkül, kijött egy kis aranyér... csak sokat pisiltem, meg egyre fázósabb lettem. Majd a tangáim elkezdtek bevágni:S egyre kényelmetlenebbek voltak. És zuhanyzás közben észrevettem h a végbélnyílásnál van egy porsónyi dudorka, de semmi durva még, csak érezni lehet, ha fáj akkor jól fel szoktam öltözni, h ne komolyodjon ki ilyen korán nekem. Meg van rá aranyér kenőcs, gyógynövényes boltokban és gyógyszertárakban kapható, sztem recept nélkül is. kicsit visszahúzódik, jobb. De ha neked ennyire fáj, akkor lehet jobb lenne ha gyógynövényesbe vennél aranyérre való gyógynövényes teafélét, és meleg vízbe áztatni magad lavorban (nem langyos, hanem jó meleg!!!) Az aranyérnek 2 típusa van, belső és külső, belsőt nehezebb kezelni... ha komolyodik akkor bármelyiket műteni szokták, szóval ne puccoskodj, lehetőleg legyen rajtad mindig szobapapucs(mamusz szerű) a házban is! És a derekadat is nagyon takard. Az ötleteimet meg esetleg próbáldd ki. Ha 1-2 hét után sem hatnak, akkor irány az orvos! Gyógyulj!
2011. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2011. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így az elmondásod alapján valószínüleg aranyér lehet,de aggodalomra semmi de semmi okod,mert ez népbetegség,ha fiatalon nem is mindenkinél,de ahogy öregszel szinte törvényszerűen kijön.Szerintem menj el egy gyógyszertárba és a patikust kérdezd meg hogy milyen aranyér ellen krémet tudna adni és akkor használd egy darabig,ha aranyered van valóban(márpedig a leírás alapján sanszos)akkor el fog tőle múlni.
2011. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!