Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fajta melltartó az...

Milyen fajta melltartó az egészséges?

Figyelt kérdés
A merevítődrótos szivacs nélkül? A merevítődrótos szivaccsal? Merevítődrót és szivacs nélküli? Vagy esetleg a merevítődrótos, szivaccsal és beépített pusáppal (én ezt szeretem, mert nagyon formásít és kényelmesen érzem magam benne). És olyan létezik egyáltalán, amiben van szivacs is és pusápp is csak konkrétan drót nélküli és úgy is formás tőle a mell???
2011. júl. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legegészségesebb a merevítő nélküli szivacs nélkül, vagy kicsit előformázott. én merevítőset hordok minden nap-éjszakára is-, mert hatalmas mellem van, és csak arra kell figyelni, hogy ne szorítson, csak tartsa a melled(főleg, ha nagy), akkor nem lehet baj.
2011. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sportmelltartó, amiben nincs merevítő, és az tök mindegy hogy szivacsos e vagy nem. Én például sokáig merevítőset hordtam, és volt olyan hogy fájt a jobb mellem sokszor, a melltartó merevítője meg mindig nyomott, sose találtam kényelmeset. Kb fél éve vettem 3 sportmelltartót, és azóta semmi panaszom sincs, eszméletlenül kényelmes, és a cicim se fáj soha azóta! :)
2011. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem nincs vmi nagy cicim, mikor menstruálok megdagad jó méretűre :D de amúgy a merevítős pushupos melltartó nekem nagyon kényelmes és szeretem is mert formásít, akkor ha nem érzek fájdalmat vagy vmi nem jót, akkor szerintetek hordhatom tovább bátran?
2011. júl. 11. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
aha :) Előző vagyok, az enyém sem óriási, 75/b
2011. júl. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!