Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 pozitív teszt után megjött...

2 pozitív teszt után megjött a menzeszem, viszont nem vér szaga van hanem olyan bűzős, nem tudom semmihez sem hasnólítani, a melleim nagyon fájnak és forró, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
hozzáértőek: nem kellett volna legalább egy UH + vér/vizelet teszt??
2011. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
spontán vetélés tipikus tüneteit írtad le.Nehogy 10napot várj, mert ha nem tisztulsz ki rendesen hullamérgezést kaphatsz, ezt nagyon komolyan kell venni, életeddel játszol.
2011. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Minek ilyen esetben vér és vizelet vizsgálat? Semmi szükség rá, abból semmi olyan nem mutatható ki, amely összefüggésbe hozható a vérzéssel.

Az uh már esetleg, de ezt leginkább az tudja megítélni, aki megvizsgálta.

Ha aggódsz hívd fel, mondd el a tüneteket, vagy menj másik orvoshoz.

Sztem orvosi kérdésekben nem érdemes fórumokon tudakozódni :)

2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgálatra gondoltam, hogy akkor nem küldték-e el vér vizsgálatra.
2011. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hüvelyi ultrahang volt onnan mondta hogy babót nem lát,vagy túl kicsi még én kb 2 hetesnek számoltam magam,vér vizsgálat nem volt.annyit fűzött hozzá,hogy a tesztekben nem lehet megbízni és lehet hogy 2x is pozi lett a teszt ,de az még nem jelent semmit sem.ennyit mondott
2011. júl. 11. 16:01
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor msot nem akarsz elmenni dokihoz? Miért nem????
2011. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem leszek valami kedves előre is bocsánat, de ... Nyavalyogsz még itt és aggódsz (mert itt senki nem tud segíteni Neked) vagy pedig most elmész egy másik dokihoz ahol kiderül, hogy miért van és megnyugodsz..?!

MENJ MÁR DOKIHOZ! :)

2011. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nem nyavajgok,csak érdeklődök hogy ezek miért vannak,legközelebb cask holnap tudok menni dokihoz,ilyenkor már nincs.
2011. júl. 11. 16:48
 19/26 A kérdező kommentje:
voltam dokinál és nem látott semmit sem,kitisztultam.mondtam neki hogy olyan bűzős a vér szaga,annyit mondott mivel kitisztultam nem lesz bajom
2011. júl. 12. 14:51
 20/26 anonim ***** válasza:
akkor minden rendben van.
2011. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!