Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 pozitív teszt után megjött...

2 pozitív teszt után megjött a menzeszem, viszont nem vér szaga van hanem olyan bűzős, nem tudom semmihez sem hasnólítani, a melleim nagyon fájnak és forró, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szupi :)
2011. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Azért annyira nem szupi...

Elment a baba. Bár nem tudom, hogy örültél-e neki vagy sem, akkoris meghalt egy valami, amiből kisbaba lett volna.

2011. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
IDIÓTA! Azért írtam, hogy szupi, mert nincs nagyobb baj és nincs további teendő!
2011. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
értem,csak én meg azt mondom, nem teljes a boldogság
2011. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

nem vagyok boldog,egyáltalán NEM!!

annyinak örülök csak,hogy nem méhen kivűli volt és nem lett nagyobb baj.2 évet vártunk a babára,4 napig örülhettem annak hogy babám van.a rosszullétek mkor kezdőttek nem mertem babára gondolni,csak mikor a melleim is fájtak.kedden teszteltem 1 pozit ,pont egy hete.pénteken is pozi volt még,de akkor már elkezdődött a vetélés.Sajnos így jártam.nekem csak az nem tetszik hogy péntek óta megvan hol erősebb,hol gyengébb.reggel úgy nézett ki hogy elmúlt ,de most újra erőssebb lett.aszem megint orvos lesz

2011. júl. 13. 19:53
 26/26 anonim válasza:
Ez egy nagyon kegyetlen dolog volt a sorstól...
2011. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!