Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is ilyen hosszú ideig...

Más is ilyen hosszú ideig menstruál?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és nagyon elnyúlik a menstruálási időszakom. Általában 4 napig aktív, aztán még 4-5 napig muszáj a tisztasági és a normál betét közöttit hordani, mert naponta egyszer-kétszer eszébe jut egy löketet adni. És ez nem csak barnázás. Nem szedek fogamzásgátlót, ha ez számít.

Másnál is van ilyen?


2011. júl. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napig tartott régen, még a hatodik napon is elég sok volt néha... szerintem normális. Ha vérszegény vagy tőle, szedj vasat.
2011. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam az egész tart max. 5 napig,de hát ez mindenkinél más:)
2011. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sokáig van meg.4-5 napig nagyon erős,sokszor tampon és betét is kell.De utána legalább 1 hétig nem árt óvatosnak lennem,mert volt,hogy azt hittem már elmúlt,és mégsem..

Én voltam vele dokinál is,és teljesen normális.Van akinek ez jutott van akinek az,hogy csak 3 napig van meg neki..

2011. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4-6 napig tart.

20L

2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mázlistának számítok, mert kb. 3 nap az erős, a 4.-5. napon meg már csak a biztonság kedvéért hordok betétet. Előfordult, hogy a 6.-on még visszatért kicsit, de nem zavaró.
2011. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hosszú ideig van :( Az eleje barnás, rózsaszínes, utána durvul majd megint barnás. 8-9 nap nekem is. Ha nem hánytam volna végig imádtam volna terhességet. :D
2011. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy normális. Lehet, hogy nem. Én a helyedben azért megkérdezném az orvost. Lehet, hogy hormon probléma.
2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!