Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás? Terhesség?

Barna folyás? Terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete együtt voltam a barátommal. Óvszerrel védekeztünk, és ő mindig leellenőrzi, de akkor utoljára én épp másnap költöztem és nagyon félt, hogy elveszít. Azóta már mostanában meg kéne, hogy jöjjön. Ma barnás folyásom volt. Lehet, hogy teherbe estem és nem szólt a gumiról, mert így magánál tud tartani? (Azóta elkezdtem diétázni és edzeni köze lehet a dolognak?) Nagyon aggódom ezen!
2011. júl. 12. 02:26
 1/3 anonim válasza:
Vegyél mindenképpen tesztet, de ha érzékeny a szervezeted akkor az edzés is okozhatja.
2011. júl. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet!
2011. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kicsit félek a teszttől, mert ha pozitív, akkor a jelenlegi körülményeim között még 3 hétig nem tudok orvoshoz menni vele. Így is beleőrülök az idegeskedésbe.

Az számít, ha régen (4 hónappal ezelőtt) mindig változó volt a ciklusom, nem volt rendszeres. Utána elkezdtem szedni egy természetes gyógynövényből készült tablettát, amitől rendbe jött, mindig időben jött meg, nem fájt..etc. Viszont úgy 1 hónapja abbahagytam a szedését. Lehet ez is a baj forrása?

2011. júl. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!