Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam már itt többször...

Voltam már itt többször emiatt.10napja ragacsos folyásom van, aminek a közepe fehér szokott lenni. Ma már nem fehér a közepe, hanem barna. Kérdés ugyanaz:Terhesség vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
26naposak általában a ciklusaim,de van,hogy 24,28napra jön meg.
2009. aug. 16. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tesztelj, így nem tudjuk megmondani. minden nőnél mást jelentenek az előjelek. hát ez a ragacsos izé nem hiszem h menstruáció lenne, de nem tudom. elmész nődokihoz ő jobban fogja tudni. most hanyadik napon vagy a ciklusban amúgy? késik?
2009. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem késik(24.napján vagyok a ciklusomnak)szerdán vagy maximum pénteken kell megjönnie.Ha tesztelnék és + lenne, akkor már a 7.hetet kezdeném.
2009. aug. 16. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.


volt szexuális kapcsolatod amiben közösültetek és nem védekeztetek? védekeztetek és kiszakadt a gumi? ha gyógyszert szedsz, kihagytál egy szemet vagy volt hasmenésed hányásod? megszakítással védekeztetek? ujjával juttathatott fel spermát a hüvelyedbe?


ha nem, akkor nem vagy terhes.


jó lenne, ha leírnád a részleteket hogy védekezel-e stb.

2009. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

amúgy hogy hogy 7. hetet kezdenéd? ezt nem értem... azt mondod nem késik. akkor elvileg kicsivel több mint 3 hete megjött nem? azt mondod hogy 24. napon vagy.


amúgy meg ha jól értelmezem és megvolt kb 3 hete, akkor még alapból nincsenek terhességi tünetek... legalábbis ilyen korán nem hiszem hogy lenne...

2009. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen,megvolt 3hete.Rendes szine volt,de nem volt erös.

Nem volt igazi szex,csak petting,de állítólag elég annyi is.

Most kicsit mintha vastagabb lenne a derekam.

2009. aug. 16. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:

hát ha pettingkor a barátod az előváladékát/spermáját nem kente véletlen az ujjára mjad ujjazott emg téged, akkor semmi gond nem lehet :)


és ez nem terhességi jel, főleg nem pár hét után. tuti.


várd ki amíg megjön, ha késik pár napot veszel tesztet és kiderül.

2009. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ja értem már, szóval attól félsz hogy terhes vagy de megjött de mégis attól félsz. értem.


akkor elvileg már most is kimutatná a teszt. drukkolok.

2009. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2009. aug. 16. 19:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs,elfelejtettem írni,hogy a 18:45-ösnek,aki kérte,h írjam le pontosan.Nem volt védekezés,gyógyszert se szedek(pedig jó lenne).Az orvos meg nem írt gyógyszert csak közölte,hogy elég lesz óvszert használni.
2009. aug. 16. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!


Szerintem nem lehet gond, gondolom nem nyomtad fel magadnak a bugyidnak pont a spermác részét:P magától meg nem fog felúszkálni neked 10 centit...


rengeteg nő próbálkozik védekezés nélkül, telejs erőbedobással, és mégsem sikerül nekik a baba. na NEHOGYMÁR te meg teherbe ess a bugyidtól :D ilyen nincs...

szerintem a törölközős sztori is baromság. már cska azért is mert a sperma nem sokáig életképes, nemhogy a levegőn :D


tesztelj amikor gondolod és nyugodj meg:) jóéjt.

2009. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!