Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ciki, hogyha egy...

Szerintetek ciki, hogyha egy 18 éves csajnak kicsi a melle? :-s

Figyelt kérdés

18 évet töltök juliusban és a melleim akkorák mint egy 10 évesnek,vagyis ez nemis mondhato mellnek,simán elindulhatok melltarto nélkülis mert a legkisbeb méret kell nekem alig kaphato 30 A-s vagy 32 per 70es....

vajon fog e még nőni?:(

olyan ciki,más korombeli csajoknak már normális méretü nekem meg kicsi és szégyenlem,mindig push-up -os melltartot veszek fel meg szivacsosat:(


2011. júl. 12. 14:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
elnézést elirtam.... nem 30 A hanem 70 A
2011. júl. 12. 14:09
 2/25 anonim ***** válasza:
Már nagyon nöni nem fog. :( majd ha terhes leszel és beindul a tejtermelés... :)
2011. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, vagy sem, ell kell fogadni amit a természet adott. Én is ilyen típus vagyok, csak én 33 éves. Nézd a jó oldalát! Sosem lesznek térdig érő melleid, még a szülés, szoptatás, és 8 gyerek után sem! :)

Vannak pasik, akiknek ez jön be, vagy inkább nem zavar!

2011. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jajjj:( de igy olyan ciki:(( és azta hülyeséget meg nemakarom,hogy mütét meg ilyesmik,mert az nagyon egészségtelen
2011. júl. 12. 14:10
 5/25 A kérdező kommentje:

hát mondjuk....30 éves kor után nem annyira ciki...

de igy fiatalon ugyebár a paisk a mellet nézik meg elöször:-s

és biza sokan gunyolodnak,hogy kicsi:(

2011. júl. 12. 14:11
 6/25 anonim ***** válasza:

legalább annyira "ciki", mint a barna haj vagy a kék szem - ez adottság, nem tudod megváltoztatni, hacsak meg nem műtteted

egyébként kb. 22 éves korodig még nőhet, de ha anyukádnak-nővérednek kis mellei vannak, nem túl jók az esélyeid - ez genetika

viszont a mell zsírból van, ha gebe vagy és hízol kicsit, a melleid is nagyobbak lesznek, persze a D kosár akkor is reménytelen, de egy kicsit javulhat a helyzet

2011. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hááát..a hugomnakis nagyobb mint nekem,anyunak meg megint nagy de állitolag mikor velem 1 idős volt akkor neki is ilyen kicsi volt és 2 gyerek után most elég normális méretü..amugy meg sok sovány csajt néztem d emég azoknakis nagyobba mellük,énis sovány vagyok,de a nálam soványabbaknak is nagyobba mellük:(
2011. júl. 12. 14:18
 8/25 anonim válasza:
100%

Én 21 éves fiú vagyok és nekem sokkal jobban bejön az ha egy lánynak kicsi tinis a melle.Olyan cuki nekem:))

A nagyobbakat meg az ilyen hatalmasat azt kimondottan nem szeretem ,inkább az ilyen tinis pici melleket szeretem és nagyon sokan vannak még így.Számomra az az aranyos,tehát emiatt ne aggodj,ha szép a tested meg az arcod és jól öltözködsz és kedves vagy akkor minden rendbe lesz:)))

2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem 80 b de engem is nagyon zavar.mindig melltartót hordok itthon is.de tudod találtam férjet 2 gyerekünk van 25 éves vagyok és teljes életet élek.ja és azzal vigasztalom magam ,hogy nem fog lógni.meg ha nincs melltartó rajtam kicsi de nagyon szép.ha egy pasi azt nézi rajtad tudod,hogy hova menjen a p.icsába oda.neked mért kéne egy olyan pasi már bocs.szerintem van szemed alakod és kisugárzásod.amit többet ér mint a mell méreted.szóval törődj bele.ha valakinek tényleg kellesz akkor az nem a méret miatt szeret beléd.pasik meg cukkolnak már bocs én biztos mondanám nekik,hogy ők is kapják már elő a valamijüket azt te is hagy röhögjél már az ő méretükön is.na ne félj utána hagynak.
2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szeretem kis melleket. A kis mellek is aranyosak tudnak lenni. Ha zavar akkor implantátumot bele. Már am is a geometria a fontos és nem a természetesség...na mind1 ez már csak saját vélemény. De mondjuk jah, az elég gáz, ha nem tudod olyannak elfogadni amilyen vagy. Nehéz...
2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!