Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ciki a nyári melóm, elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ciki a nyári melóm, elmondjam a csajnak, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Építőipari segédmunkásként dolgozok nyáron. A pénz az jó, ezért mentem oda.

De nem tudom, mit szólna hozzá a csaj. Biztos inkább egy úszómester sráchoz vonzódna, nem? :/

17/f


2011. júl. 25. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ez nem tetszik neki akkor egy hülye p*csa



inkább értékelje h dolgozol

2011. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből problémát csinál akkor egy hülye rib@nc...
2011. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ugyanezt csinálja, nekem semmi bajom nincs vele. Legalább dolgozik. :)
2011. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen csajjal hozott össze a sors akinek ez ciki .akkor szakíts vele v kezdj el távolodni tőle mert ő is ezt fogja tenni előbb utóbb :S
2011. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit szeretsz, nincs mit szégyellni rajta. Az én barátom spéci TESCOban diákmunkázik. Szerintem az "gázabb", de nem érdekel, mert részben értem dolgozik, vagyis értünk, hogy elutazzunk. Szar meló, de én támogatom benne, mert szeretem.
2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munka nem ciki. Az a ciki, ha nincs munka.
2011. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el neki:) Legalább már az elején kiderül hogy magadért kedvel-e.Nyári munkából nehéz jót kifogni és az külön dícséretes hogy te legalább dolgozol valamit.Szerintem a lányzót se zavarná de ha mégis ezért hátrál meg akkor egy kis pénzéhes r****.
2011. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, néztek e How I met your mothert, de abban volt egy jelenet, amikor az egyik azt gondolja, hogy a csajoknál totál nem menő az építészmérnöki meló, mire kiderül, hogy tálalás kérdése minden.

Ember, én gimis koromban ilyen melókat csináltam, és azzal menőztem, milyen kemény, férfias munka, és mennyien nem bírják. Eszembe sem jutott, hogy égő lenne, amit dolgozom, és nem is tartotta annak senki.

2011. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ciki
2011. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Butaság, ez nem ciki egy nyári munka nem lehet ciki és akinek van esze az olyat választ amivel a leginkább lehet keresni, (ráadásul ez nem is könnyű munka).

Hidd el nincs tele kicsi orzságunk úszómesterekkel, a legtöbb diák szórólapot osztogat, vagy a mekiben dolgozik miért lenne ez cikibb, sőt.

2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!