Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aktus után vérzés!? Mitől?

Aktus után vérzés!? Mitől?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap este együtt voltunk, és az újjával is izgatott. Ő vette észre, hogy vérzek! Lehet más gond is azon kívűl, hogy a körmével megsértette a hüvelyem? Még ma sem állt el a vérzés, de már csak éppen hogy!
2011. júl. 13. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen sokáig véreztél valószínű, hogy felsértett, de nekem volt már méhszájsebem, ami ugyan ilyen tünetekkel van sex után, vagyis vérzés, na de nekem nem vérzett akkor sem ilyen sokáig.
2011. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el ma sem, akkor legkésőbb holnap menj el az orvoshoz.
2011. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha ma sem múlik mindenféleképpen elmegyek orvoshoz, csak addig is kiváncsi voltam/vagyok mitől lehet még ez! De ma már csak ilyen barnás válladék szivárog, és a bugyimat meg sem fogja! 21/L
2011. júl. 13. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy: felsértett, gyulladás, méhszájseb. Meg gondolom még vagy ezer dolog, választ kapsz, ha orvoshoz mész.
2011. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet megsértette a hüvelyed,óvatosabban
2011. júl. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű, mert már tegnap teljesen elmúlt minden! Más tünetet pedig nem tapasztalok. Már 8 éve együtt vagyunk és még sosem fordult elő ilyen!
2011. júl. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!