Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vannak a melleimen...

Mitől vannak a melleimen piros "stria szerű" csíkok? Még nem szültem, de kicsit zavaróak. A combom belsején is vannak. Lehet rá vmit használni? Krém vagy valami?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert fogytál!
2009. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hirtelen hizas-fogyas.valamelyik a kettő közül
2009. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, sajnos :( Ezeket hogyan lehet eltuntetni?
2009. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

erre nekem azt mondta az orvos hogy lehet kapni patikában valamilyen krémet, pontosan nem tudom a nevét. De úgy tudom h azt amit adni akart csak receptre lehet... bár nem vok biztos

/ffi

2009. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én száraz bőrre való testápolót használok rá, és így eleinte halványodott, aztán most már szinte nem is látszanak :)
2009. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de melyik testápolot? mert nekem nem multak el garnier száraz bőrre valót használok
2009. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sport. Sok-sok mozgás, hogy feszesebbé váljon a bőr. Hiszen azért alakultak ki a striák, mert hirtelen fogytál sokat, és nem bírta követni ezt a gyors változást a bőröd.
2009. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A csíkok nem a szüléstől vannak, hanem attól, hogy a bőr alatti kötőszövetek elszakadtak. A melled növekedése okozta a csíkokat, combon meg valószínű, hogy hízás. Eltüntetni nem lehet őket, de idővel kifehérednek. Igazából alkati kérdés, hogy kialakulnak-e, attól függhet, hogy mennyire erősek a kötőszöveteid. Írják többen, hogy fogyástól is lehet, ezt én még nem tapasztaltam, csak a növekedésit (szintén cicin, jópár éve) és a hízásit. Fogytam is többször, egyszer 15 kilót, de akkor nekem nem jelent meg új csík. Nekem nagyon sok helyen van sajnos. Igazából szerintem nem nagyon lehet siettetni a kifehéredést krémmel, de ha nagyon zavar, keress fel egy bőrgyógyászt vagy kozmetológust, hátha az tud valami speckó szert! :)
2009. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!