Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét késés után jött meg...

2 hét késés után jött meg most úgy vérzek hogy tampont sem tudok használni mert kb 2 percenként cserélhetném, fal fehér vagyok nemtudok szinte felállni se annyir szédülök és rosszol vagyok! Szerintetek doki vagy túl leszek rajta?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Én biztos elmennék az ügyeletre! Nem lehet esetleg szó vetélésről?


26/N

2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha van rá esély, hogy esetleg terhes voltál, akkor doki, ha nincs, akkor csak pihenj. A front miatt is lehet.
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Féltem hogy terhes vagy fölleg mivel ennyit késett de 4 darab tesztet is csináltam 3 hét alatt és mind negatív volt!
2011. júl. 14. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Várnék még egy kicsit, hátha magától alábbhagy. Késéskor eleve a szokottnál sokkal vastagabb méhnyálkahártya válik le (hiszen hosszabb ideig "épült"), ez is okozhatja ezt az extrém vérzést. A másik a mostani időjárás, szinte minden nőnek bekavar a ciklusába. Ha estig nem leszel kicsit jobban, továbbra is szédülsz, rosszul vagy, akkor mindenképpen javaslom az ügyeletet.
2011. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 14. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
bele ne haljál, hogy nem tudsz tampont használni!!!!
2011. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!