Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napi késés után már ki...

7napi késés után már ki kellett volna mutatnia a babát? Este teszteltem kétszer, nem bírtam ki reggelig de negatív. Csak fehér folyás,meg nagyon szédülök, fáj ott lent. Ennyire megfáztam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a jobb tesztek kimutatják már. Talán próbálkozz egy másik teszttel és lehetőleg ne este, hanem inkább reggel. A reggeli első vizelet tartalmaz annyi hcg hormont, hogy ha az ott van és terhes vagy, akkor a tesztnek ki kell mutatnia.

A fehér folyás és az alhasi fájdalom lehet terhesség jele(nekem is így kezdődött), de sajnos nem egyértelmű.

Mindenképp próbáld meg a reggeli tesztelést!

2008. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az alatt lévő kérdező. Hasonló tüneteim vannak és nekem is negativ a teszt. A dokim azt mondta ma, hogy várjak még egy hetet, aztán megvizsgál és akkor majd kiderül. Vegyél egy tesztet, aztán reggel csináld meg. Hátha pozitiv. És írj feltétlenül, hogy mi lett! Szurkolok!!
2008. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem még egyhósan se mutatta ki,majd csak 11hetesen mutatta ki.De azóta már sajnos nincs meg a terhességem:'( neked sok szerencsét,és szoritok nagyon_)
2008. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Milyen teszttel teszteltetek, mert én is igy vagyok, nekem se lett poz., de minden terhességi tünetem megvan. Igaz holnap kellene megjönnie, de a nők többségének a CB teszt már mensi elmaradása előtt kimutatja. SEmmi jele, hogy megjönne. Írjatok!
2008. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó előtt i vagyok,és az utolsó válaszadónak irnám:)

Én GRAVI-HCG tesztet vettem ami 700ft a gyógyszertárban.Elsőre nem mutatta ki,de másodjára is ugyan ilyet vettem,és egyből kimutatta.ja és délután csináltam,nem reggel.de akkor már 11hetes voltam,tehát sok hcg-ém volt.

2008. okt. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a második válaszoló vagyok. én Qupido tesztet használtam ami elvileg nagyon érzékeny. Én várok egy hetet, aztán irány az orvos.
2008. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Köszi a választ, én kérdeztem, hogy milyen tesztet használtatok. Nekem se jött meg, ma kellett volna. DE! Nagyon világos barna, vagy inkább krémszínű, krémes folyásom van. Mensi előtt mindig sötétbarna szokott lenni. Valamelyikőtök nem tapasztalt hasonlókat?
2008. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Qupidos tesztelő vagyok. Nekem is krémes folyásom van, de inkább fehéres, halványsárgás. Nem tudom meghatározni jobban:) bár én gyanítom,hogy nekem meg fog jönni. Remélem nem lesz igazam..
2008. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sziasztok,én a GRAVI-HCG-és tesztes vagyok:) Én júniusban lettem terhes,júliusban a mensim megjött pontosan,de nem olyan volt aminek kellett volna.5napig volt meg,hol ott 6-7napig szokott tartani,és kevés volt,és csak barnáztam.Következő hónapban már nem is jött meg.De már nincs meg a terhesség:( sok szerencsét nektek
2008. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én kérdeztem,hogy milyen teszttel teszteltek. Ma nem jött ugye meg és most már nekem is nagyon kevés sárgás krémes a folyásom, szinte nincs is., inkább csak pár pötty. Most vettem egy gabriellet, ha neg. lesz én többet egy fillért nem költök tsztre, majd ha nem jön meg , elmegyek a dokihoz és a vérvétel majd kimutatja. Annyira más mindenkinek a tapasztalata, de ezek szerint egyik teszt sem az igazi.
2008. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!