Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismered Dr. Újházy András...

Ismered Dr. Újházy András nőgyógyászt, voltál már nála?

Figyelt kérdés
Elég jókat olvasok róla a neten. Aki volt már nála, kérem írja meg, hogy tolókocsival be lehet-e jutni a magánrendelőjébe (VII. kerület Dembinszky u. 44.), köszi!
2011. júl. 14. 13:33
 1/8 anonim válasza:
0%
nem ismerem, meg nem is voltam nála.
2011. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy hívd fel... ha időpontot akarsz tőle, akkor úgyis kénytelen leszel.
2011. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hozzá szeretnék menni.Neked ajánlották ot?
2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem személyesen senkit sem ismerek, csak a neten írnak róla jókat. :)
2011. júl. 14. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

nem, fiú vagyok ^^XD


[link]

2011. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van itt olyan, aki a bórsavas kúp kúráját csinálta? A kúp mellett milyen életmódbeli dolgokra kell odafigyelni? Az intim lemosók (Lactacyd) és a tisztasági betét használata okozhat gondot?
2015. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, igen én végigcsináltam a kúrát, szerintem a betét lehet gond, a lactacyd nem tudom. De amúgy a flóra helyreállítása fontos. Engem teljesen helyrehozzott ez a módszer, hosszadalmas, de már hamar javulást hoz. Azóta sem volt ilyen gondom. :-)
2015. dec. 22. 16:23
 8/8 A kérdező kommentje:

*NEM lehet gond.

Bocsánat, telefonról írtam.

2015. dec. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!